Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

oha ne adi bi kartmış o secret yaw. öğrenmiş olduk kötü yoldan sfsdsf

bu arada tekrar paladin geldi, çok kafa kafaya gitti oyun en son adam bi 6/5 minion attı +6 mı ne restore veriyordu heroya ayrıca. onu bufflarla 18/14 + divine shieldlı hale getirdi sfsds ben çok güzel kurulmuştum boarda ama tauntum yoktu adam tek vuruşta alacakken taunt geldi yerden son pickte 1/4 maymun :D bir turn ona harcadı devamında minionlarımla vurup 5 damage to heroyla bitirdim işi. ağlamıştır herif hüngür hüngür :D
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

aynen ya hunteri gorunce arenada hemen onu seçiyorum sankı kendı deckimle oynayacakmışım gibi. bundan sonra paladin veya shaman seçicem ama yine şans önemli bir faktör. 1.5 euro veren oluyor mudur arenaya girmek için acaba?? 50 euro verip 40 booster alsam mi diye düşünüyorum bazen. asdf

Parayla;

2 pack = 2,69 / 2 arena = 3,58 (2 pack garanti)
7 pack = 8,99 / 7 arena = 12,53 (7 pack garanti)

Parayla oynayacağın 2 arena maçında da 0-3 çeksen bile neredeyse kompanse ediyorsun verdiğin parayı.

Parayla oynayacağın 7 arena maçından, en az 2 sinde 5-6 bulabilirsen ki bulamayacaksan hiç girmeyeceksin zaten, kompanse edip üstüne bile çıkabilirsin, gelecek gold`a göre.
Sosyal ağlarda paylaş

ya 3 truesilver, 2 aldor, 2 protector olan paladin decki geldi karşıma. 2 tur daha 3. truesilver'ı çekemese, alacaktım... ama yok anasını satiim şans yok.

bu run'dan önce ben paladin'dim 1/1 olan weapon geldi sadece 1 tane, aldor da gelmedi.

sonra neymiş arena is fun. hı hı... sinir sahibi yapıyor lan insanı, oynamayın arena falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

shaman ile 9-2 yaptım. daha önceki 3-4 denememde max 3 galibiyet almıştım shaman ile. ben shaman oynamayı beceremiyorum diyordum. meğerse shaman kartları rezalet geliyormuş bana....

şimdi neutral kartları baya kötü gelmesine rağmen, shaman kartları baya iyi geldi ve 9-2 çıktı. Gelenler:

3 fire elemental
2 lightning storm
1 forked lightning
1 stormforged axe
1 lightning bolt

bunlar yetti resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

benim beleş arena hakkım varmış yahu zaten daldım hemen =)

shaman pickledim güzel deck yaptım galiba, ilk maçımda karşıma priest çıktı ne yaptıysa counterladım, 2 kere yayılır gibi oldu 2sinde de şu lightning zımbırtısı geldi overloadlu olan çok can alıcı yerlerde :D 12-13 mana civarında 8 tane minion-totemim vardı boardta adamın canı full olmasına ve elinde 3 kart olmasına rağmen concede bastı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

2. maçımda saçmaladım yenildim. 3. maçta paladin ağzıma vurdu hiç bir şey yapamadım, kötü kartlar da geldi onun da etkisi oldu tabi. son maçmı yapıyorum galiba sfsds

daha kötü kart gelme olasılığı yoktu galiba, minion çekemedim resmen ortaya atacak elimde 10 kartla 6. elde yenildim warriora. inanılır gibi değil...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...