Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

http://i.imgur.com/y6e15VI.jpg

ahahah ranked masterda bile karşıma gelmemişti unleashed hunter decki. şimdi arenada ben yaptım

bu ne lan priestten daha saçma sapan bir deck bu rofl

öncelikle fazla uyumlu kartlar gelmiş gerçekten. bu çok büyük bal.

ama bu deck kendin ayarlamazsan hangi karttan kaç tane, bir halta yaramaz. çünkü constructed hali bile 8. turda ölmeye çok çok yaklaşıyor, ki o deck 8. tur öldürmeye programlı bir deck yapısı itibarı ile.

hele buzzard'a önemli değil falan demişsin. abboo diyorum. o deckin ana kartı hala buzzard. sen sadece 11 kart çekmişken, bunlardan 2'sinin dragon hawk, 2'sinin wolf olmasını bekleyemezsin hiçbir şart altında. o yüzden tracking ve buzzard şart... tracking boş anında deckin dibine inmeni sağlıyor, buzzard da ilk minion olarak inip, götün sıkıştığı zaman, elinde kombon yoksa, kombonu bulmanı sağlıyor.

deckim %64 civarı galibiyet oranında, buzzard ile uğraşıp unleash veya dragonhawk bulduğum ve kazandığım maçları saymazsam rahat %55-58 aralığına falan inerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

en azından dediğin durumun oluştuğu kadar oluşmadığı ve herşeyin yolunda gittiği de oluyor

buzzard orada kritik kart değil

unleash gelmesin patlarsın
dmg buffer gelmesin patlarsın
dragonhawk gelmesin patlarsın

ya da önceki turlarda yeteri kadar denial gelmesin gene patlarsın

buzzard gelmediği için patlamazsın. buzzard sadece zaten patlıyacağın bir durumu "belki" kurtarır
Sosyal ağlarda paylaş

o decki oynamadığın için veya belki oynamışsındır ama yeterince oynamadığın için bilmiyorsun muhtemelen. bu deck inanılmaz kırılgan bir deck...

ilk 11 kartta bütün gerekli kartlara ulaştığın oyun sayısı 10'da 1 falandır ancak. onlarda da eline yeterince removal gelmemiştir muhtemelen ve ölmen olasıdır. O yüzden elimde sadece 2 kombo kartı olsun, geri kalanları buzzard ile çekerim çoook daha iyi. çünkü buzzard ilke 4 kart falan çekiyorsun. çekeceğin 1 extra kombo kartı, öldürmeni sağlıyor rakibi.

yukarda %55-58 civarına inerdi yazmışım ama muhtemelen %30'a falan inerdi buzzard olmasa. hatta belki daha bile aşağı inerdi.

onun dışında tabii ki timberwolf-dragonhawk-unleash kombo kartları ama bu kartlara ulaşmanı sağlayan kart buzzard. o olmadan deck çok büyük oranda işlemez. deckle 150'den fazla maç yaptığım için rahatlıkla söyleyebiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır anlamadım şimdi
1. 2. 3. tur falan insen anında öldürürler
4. tur insen en iyi ihtimal 1 kart çekersin sonra ölür
5 de insen 1-2 kart çekersin gene ölür
6-7 de zaten büyük ihtimal tauntlu minionları temizlemek ve stealth minionları inmekle geçiyor
7-8 unleash

şimdi hangi ara buzzardla o gerekli kartları çekiyorsunuz ?

benim dediğim unleash roundunda ilk buzzard inip dua etmek
edit: evet constructedda masterda oynayabilecek kadar kartım yok hunterda
Sosyal ağlarda paylaş

hmm simdi yaptıgım deckime baktım hakkaten dhawk eksikligi varmıs yeterince vuramıyorum diye uzuluyodum bundanmıs. neyse hala priesti daha cok seviyorum

Doctor draw a benzer bi deck yapmıstım bakmadan karsılastırıp 1 2 kartı degistirdim. ranked de ust uste 6 win aldım gidiyorum yani illaki daha cok oynayanlara denk gelicem yakında ama starter deck i olarak priest cok iyi.

bi de arenadan yeterince verim alamadıgım icin ranked play gidiyorum o yuzden bol bol booster acıyorum. biliyorum arenada geri kazanıyosun 5 win alsan bile ama boyle daha keyifli geldi suana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

hayır anlamadım şimdi

şimdi hangi ara buzzardla o gerekli kartları çekiyorsunuz ?

benim dediğim unleash roundunda ilk buzzard inip dua etmek
edit: evet constructedda masterda oynayabilecek kadar kartım yok hunterda

unleash yapacağın tur çekiyorsun kartları. genellikle 1 veya 2 kartın eksik oluyor ve onları buzzard ile tamamlıyorsun.

elden tüm komboyu inip buzzard'a ihtiyaç duymadan öldürmek diye bir şey yok neredeyse. sence niye herkes buzzard iniyor ilk olarak? bir nedeni olmalı di mi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

e ben de onu diyorum zaten ?

meanwhile oyun patladı

e tamam ama sen önemsizmiş gibi bahsediyorsun. halbuki en önemli kart deck'teki...

dragonhawk olmasa deck olmazdı
unleash olmasa deck olmazdı
timberwolf olmasa deck olurdu yerine diğer wolf ile ama galibiyet yüzdesi düşerdi baya.
buzzard olmasa galibiyet yüzdesi inanılmaz düşerdi ve deck haliyle oynanmaz bir hale gelirdi.
"deck olmazdı" kartlarına buzzard ile ulaşabildiğin için buzzard inanılmaz kritik zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

sabonis said:

ozii_x said:

Direct damage mage deck yaptim minion koymadan oynuyorum adamin birinden gormustum ama kartlari pahali.

koysana bi listeyi, merak ettim ne yapmış.

Eve gideyim atarim dostum ;)

ben tahmin edeyim arada. hatta bunu mu kursam ne :D ama çok pahalı ya. pyro'm yok, antonidas'ım zaten yok. peh

2 mana wyrm
2 arcane missiles
2 ice lance
2 sorcerer's apprentice
2 frost bolt
2 vaporize
2 counterspell
2 ice block
2 cone of cold
2 etheral arcanist
2 polymorph
2 fireball