Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Another patch notes addition to be aware of:

Your Hearthstone friends list will now use your live Battle.net account friends list as opposed to the closed beta test friends list. You may discover on log-in that your friends list is quite a bit different! Anyone that you've added to your friends list before the wipe will have to be re-added, unless they were already on your existing Battle.net accounts friends list. Battle.net friends will now be able to see you playing Hearthstone!

Tekrar yazalım şu id'leri. Ace#2540
Sosyal ağlarda paylaş

Today, we’d like to share with you our top ranked players from the first part of the closed beta test. Many of you have been participating in Play mode and giving us important feedback on things like matchmaking and rankings – but these players have even gone the extra mile and worked their way up the ladder to become one of our top ranked players in Hearthstone!

While we continue to work on Play mode and our ranking system, we wanted to share this little bit of info (and perhaps a teeny bit of bragging rights) for those of you that have put in the time and effort into helping us test Play mode before the closed beta wipe. We greatly appreciate your efforts and we hope to make Play mode engaging and meaningful for everyone with your continued feedback. Take a moment and pat yourselves on the back – you deserve it!

Europe Region

1. ExoFry
2. Blackmoor91
3. Wuaschtsemme
4. Twi
5. ThaBaws
6. CeroX
7. kazabi
8. sUrb4n
9. Pife
10. KioGIko
11. Draccy
12. SuiQ
13. Gamesamurai
14. Crux
15. Kara
16. Gothiques
17. martenJ
18. Dots
19. Inossatam
20. CondeDupu
21. peffko
22. Diney
23. Zargar
24. Frozed
25. Banjo
26. minibArb
27. welmu
28. Blurren
29. Savjz
30. tehstronk
31. Lanlin
32. ryo
33. XopBaT
34. thecheck
35. Weebey
36. Logi
37. Kharan
38. Vendetta
39. Ekop
40. Rea
41. mograine
42. ApplePie
43. Tiber
44. Inkalm
45. Tarrok
46. Davdas
47. Murdock
48. Suezay
49. reallytrol
50. Chiar

Son 25-30'daki adamlarla o kadar çok oynadım ki... Hele o Ekop mudur Epok mudur nedir Miracle Rogue ile ilk karşılaştığım adam oldu. Üst üste defalarca oynayınca ismi ezberimde kalmış. safdsadf. Kimse var mı bizden?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
*rant on*

Kartlari degistirme olayini kafam basmiyor benim. Coook kotu bir OP'lik durumu oldugunda degistirirsin ama onun disinda kartlarin ozellikleri degismez yani. 100'den fazla kart degismis, neredeyse kartlarin 1/4'u filan degismis yani. Umarim closed beta oldugu icindir bu boyle, yok eger MMO kafasiyla surekli degistirecek gidiyorlarsa bir *bippp* gitsinler.

Kart biriktir, hele hele bir suru karti yakip craft et, sonra degissin kart. Yok oyle is. Satarim boyle devam ederse direk hesabi. Ancak her kart degistiginde o karti tam fiyatiyla disenchant etme imkani verirlerse bir nebze kabul edilebilir.

MtG'de kart degismez, Scrolls'da ilk kart degisikligi onumusdeki yamada geliyor ki coook dengeli boan bir kartti. Digital oldugu icin arada sireda degisiklik olabilir ama bu olcude??? 71 kart degisikligi saydim. Biz beceremiyoruz gardas demenin ayri bir yolu bu da sanirim.

Oyunu sevmeye baslamistim ama rezillik bu yani. Eger bir deste zayifsa yeni kart cikar, var olan kartlari degistirmek ne? WoW mu lan bu?

*rant off*
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun closed betada. Wipe yapacaklarını zaten söylemişlerdi. Keşke oyun betadan çıkmadan son bir wipe daha gelse.(Ki oyunda kendi bütçem dahilinde pack ve arena girişleri falan almayı da düşünüyorum.)

Blizzard fi tarihinden beri kart oyunu yapan bir firma değil. Diablo 3'teki rezillik ve SC2'deki yarım rezillikten sonra, deneyimlerinin çok kısıtlı olduğu bir türde, beklentimin çok üstünde olan oyun çıkarttılar. (ben çok vasat bir mtg kopyası bekliyordum.) Bu nedenle hazır wipe gelecekken kartlarla oynamalarını yadırgamadım.
Bu kadarcık olur.

Ama ben bi de prieste ufaktan dahi olsa nerf bekliyorum. Bu haliyle olamaz. Bufflıcaz diye kantarı kaçırmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Rezilllik falan değil. Kart havuzunun büyüklüğü göz önünde bulundurulursa gayet mantıklı adamların dengeye oturtma çalısmaları. Magic oynayanlar bilir ne kadar çöp kart olduğunu. Kaç tane kartın zamanında oynanabilir olup daha sonra yeni bir kartın gelmesiyle tamamen golgelendigini.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Another patch notes addition to be aware of:

Your Hearthstone friends list will now use your live Battle.net account friends list as opposed to the closed beta test friends list. You may discover on log-in that your friends list is quite a bit different! Anyone that you've added to your friends list before the wipe will have to be re-added, unless they were already on your existing Battle.net accounts friends list. Battle.net friends will now be able to see you playing Hearthstone!

Tekrar yazalım şu id'leri. Ace#2540

iyide bu US için, eu zaten direk live friendlisti veriyodu.

bide rogue'un içine etmiş blizz sağolsun, trumpsc control rogue'la ne gezel constructed easy winler alıyodum
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

şaka gibi ya arka arkaya kaybettiğim 2 maç

arka arkaya 2 turn mountain giant atan mage, 5 starfire 3 starfall, 4 mark of nature atan druid.

I must protect the wild yapmış seni =) geçmiş olsun. Yahu 2 den fazla aynı karttan veriyormuydu yahu. Acemiyiz yeni yeni gircez , ama eski magic ciyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...