Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yav kaçar

yav

Öne çıkan mesajlar

sostizm'i dinleme hiç. git ve 1 sene hayatını yaşa.

bir kere geliyoruz dünyaya herkes de gidemiyor erasmusa gitmişken tadını çıkar. insan kaç kere insana değer verilen ve sevişmenin türkiye standartlarına göre yüzde 80 daha kolay olduğu bir ülkede havadan hibe alarak falan yaşayabilir.

gerçek hayatında yapman gereken çirkin şeyleri dönünce yapacaksın nasılsa yine. zaten erasmusda çok şansız olmadıkça okul kastırmaz dışardan gelen öğrenciyi. kastırsa bile yine süper olacak gerçi.

ben italya sardunya adasındaydım, döneli 6 ay falan oldu. hala geceleri pikeme sarılıp ağlıyorum. biri beni geri göndersin oraya ya.
Sosyal ağlarda paylaş

sen onları dinleme.
derslerine iyi çalış. seni oraya devlet yolluyor. ders çalış, oranın bilgisini al, bizi güzelce temsil et ve gelince burada faydalı ol diye. yani bizim vergilerimizle gidiyorsun adfjfg içme sıçma, gezme, sevişme değil bilgi peşinde koşan çalışkan, sorumluluk sahibi bir türk genci olman gerektiğini unutma.
saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

sen onları dinleme.
derslerine iyi çalış. seni oraya devlet yolluyor. ders çalış, oranın bilgisini al, bizi güzelce temsil et ve gelince burada faydalı ol diye. yani bizim vergilerimizle gidiyorsun adfjfg içme sıçma, gezme, sevişme değil bilgi peşinde koşan çalışkan, sorumluluk sahibi bir türk genci olman gerektiğini unutma.
saygılar.

vergilerimizle gidiyosa gitmesin abi bize geri versinler parayı

ünlem işareti
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

sen onları dinleme.
saygılar.

memur detected.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...