Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yav kaçar

yav

Öne çıkan mesajlar

darkwingduck said:

insan neden fransızların olduğu yere kendi seçimiyle gider.

bizim okulda bizim bölümün tek anlaşması fransa ile vardı. ben de fransız lisesi mezunuyum. ama hep nefret etmişimdir fransızlardan tabi gene de köprüyü geçene kadar dayı demeye devam. okuldaki yabancı dil sınavını benden başkası geçemedi mesela sevmesem de fransızları ve fransızcayı ekmeğini yiyip duruyorum :P
buna rağmen yüksek lisans iş güç için aklıma hep ingiltere'si abd'si çin'i dahi daha çekici geliyor. ama bakalım...

Dworgian said:

Fransızca bilsem orada iş arardım ve bulsam koşa koşa gidip yerleşirdim net
Sosyal ağlarda paylaş

+şarap çok ucuz ve çok güzel
+her evde filtre kahve makinesi var adeta bir ketıl gibi
+nice'teki fransızlar paris'tekilerden farklı, akdeniz havasından heralde olacak gayet iyiydi yüzleştiğim personeller
- TAHARET musluğu yok :((((((((
- yemeksepeti tarzı sistem yok

şimdilik böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
650euro'ya eve mi çıkayım, 480 euro'ya yurda mı çıkayım?

evi 1 dönem kontratlıcam (2.dönem devlet yurduna yerleşme planı da var 300 euro oluyor o şekil.) özel yurt illa haziran sonuna kadar bağlamak istiyor.

hibe ilk dönem yatıyor sadece aylık 520 euro bi de sarkozy her öğrenciye 170 euro konut yardımı yapıyomuş yani züppeliğine yazıyor değilim fikirlerinizi bi alayım :P
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

650euro'ya eve mi çıkayım, 480 euro'ya yurda mı çıkayım?

evi 1 dönem kontratlıcam (2.dönem devlet yurduna yerleşme planı da var 300 euro oluyor o şekil.) özel yurt illa haziran sonuna kadar bağlamak istiyor.

hibe ilk dönem yatıyor sadece aylık 520 euro bi de sarkozy her öğrenciye 170 euro konut yardımı yapıyomuş yani züppeliğine yazıyor değilim fikirlerinizi bi alayım :P

Colocataire gogo
Hiç kasma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...