Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HIZLI PARA - Türkiyenin ilk yarış FİLİMİ

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Ben de polis arabasını yeni bir şey sandım vidyoyu izlemeden önce :)
Şahin mahin demeyin; işi bilen uğraşınca iyi gidiyor. Birkaç yıl önce izlediğim bir drag yarışını hatırlıyorum, bir adam turbo taktığı şahinle subarulara toz yutturuyordu, en son finalde çift turbolu bir subaruya kaybetti.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

of cok amele lan

ayrica olmusmu amerikan hiphop'i fon muzigine? Madem yerlisini yapionuz koyun yerli hiphop/rap dalindaki unluleri

anca bunlar gider böyle filme

Bizim esrarcımız dandik Arabesk-rap yapıyor, elalemin esrarcısı mis gibi müzik yapıyor...

http://www.youtube.com/watch?v=sL_BcaI0i0w
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

türkiyede modifiyeyi body kit sanma sürdükçe böle olcak lan
eauheahueuha
stock otomatik vitesli yarış arabası çok iyi lan

Ehauh hakkat yav. O degilde arkadasim var burda bitane herif kendi kendine ugrasa ugrasa 680 beygire cikarmis arabayi eheuh Sehir icinde 30-40i gecemioz oda ayri sdg
Sosyal ağlarda paylaş

şu şehir içinde basamıyorum muhabbetini anlamıyorum ben

yeşilköyde oturuyorum arkadaşta 3.20 var ne bileyim genelde ortaköy etiler taraflarına fln giderken teme çıkıyoruz 190-200 kaptırıyoruz veya silivride yazlıga giderken günü birlik yine 180-200 160 altına düşmüyor en azından

30-40 ne ya
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

şu şehir içinde basamıyorum muhabbetini anlamıyorum ben

yeşilköyde oturuyorum arkadaşta 3.20 var ne bileyim genelde ortaköy etiler taraflarına fln giderken teme çıkıyoruz 190-200 kaptırıyoruz veya silivride yazlıga giderken günü birlik yine 180-200 160 altına düşmüyor en azından

30-40 ne ya
arabanın ortalamasına baktın mı 35dir tabi ama evet duragan olmadıgın surelerde rahat 120-160 mumkun sehir icinde.

onemli olan top speed degil ivmelenmenin hazzı zati
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...