Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

abi elma ile armut karisiyor.
surda yonetimin tek bir hatasi yok.
yonetim satilan bilet ile zaten rekoru kirmis 76bin kusur.
suc turnike patlanmasina goz yuman poliste. resmen aranmadim abi hatta arkadasa donup keskemesale soksaydim falan dedim.

o stadda binler vardi biletsiz. polisin hatasindan yonetimden degil.

kacinda bilet var o adamlarin bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/24765420.asp

1453 grubu tekbir ile saldırıyor, sivil polislerde destek veriyor bunlar kırmızı kart olaylarının 10 dk oncesınden baslıyor.

olayın kırmızı ile alakası yok

valla maçı izlemedim.bir işe dalmıştım bilgisayarda.açtım tvnu,şok oldum ve doğrudan aklıma bu şerefsizler geldi.
artık beşiktaşlılar bu itleri bakalım içlerinde barındıracaklar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

abi imkansız. o kadar kişi girdi ki sahaya olay provokasyondan çıkıyor. fenerbahçe tribünleri de birbirine giriyor her maç. kimse sahaya dalmıyor.

beşiktaş taraftarı bu olaylara meyilli işte. hem gezi parkı hem maglubiyet ayağına beşiktaş'ı yaktılar.

ayrıca maç ertelendi ama 2 dakka için maç oynanmaz tekrar sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/24765420.asp

1453 grubu tekbir ile saldırıyor, sivil polislerde destek veriyor bunlar kırmızı kart olaylarının 10 dk oncesınden baslıyor.

olayın kırmızı ile alakası yok

Şu haber direkt Çarşı'yı olayın içine çekme olayı

Çarşı'nın Olimpiyat'ta durduğu yer ile 1453'ün durduğu yere taksiyle gitmeye kalksan 50TL yazar.

+

Çarşı'nın bulunduğu konum itibariyle sahaya direkt girmesi neredeyse imkansız. Orta üst kısımda duruyorlar, set yapıyorlar orada ki çok ufak bir kısmı alt tribünde kalıyor sadece. Ana kitle üstte. zaten polise saldırıldığı anda onlar o kısımdan inip girdiler.

Sahaya ilk girenler kuzey tarafından girdiler yanılmıyorsam ki kırılan turnikeler ve her şeyden öcne 1453'ün olduğu tribün orasıydı. 1453 sahaya en yakın taraftar grubu bu arada Olimpiyat'ta onu da söylemek gerek ki zaten onların girdiği direkt olarak söyleniyor, fotoğraflar vs. geliyor.

Maçı BJK'de kazansa bir şeyler olacaktı gibi gözüküyor. Sadece en gergin anı bekleyip fitili ateşlemişler...

Yine de turnaya gelmedi taraftarın çok önemli bir kısmı, 2 sene önce Demirören itlerine benzer bir durum olsaydı zaten bu kadar güvenliksiz bir ortamda gsli oyuncular kaçamazdı bile
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

eğer sahaya polisin soktuğu adamlar var ise yönetim bu olayın üstüne gitmeli ama nerde o göt

işte bu durumda AZİZ YILDIRIM gibi ikinci bir adamın olmadığı gerçeği ortaya bir kez daha çıkıyor. Beğenin,beğenmeyin...Şu iş Fenerbahçe'nin maçında bizim genç fenerbahçeliler tarafından yapılacaktı...o zaman var ya, AZİZ YILDIRIM bu işi marsa kadar götürürdü,peşini de bırakmazdı. İnşallah Fikret Orman beni yanıltır. Aslında korkmasının da anlamı yok. Ne korkacak? Arkasında tüm GEZİ DİRENİŞ'i var. Eğer bir komplo varsa,provokasyon varsa yürüsün sonuna kadar. Desteklemezsem adam değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

KuddusiMavra said:

maçı izlemedim ama hakem de kesin galatasaraya yatmıştır.aptal saptal kararlar vermiştir.

Ne acayip adamsın sen Kuddusi.

çok okur,çok izler,çok ders çıkarırım canım.
burada galatasarayın şahsı ile ilgili değil bu söylediklerim. büyük komplo ve provokasyon var ve bu provokasyona tff'nin alet olmaması için bir neden göremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

turnike patlatmak yonetim sucu yani.. polisin degil. abi gozunuzu acin.

genclerbirligi macinda agzimiza sicti polis tum semti gaza bogdu. sebebi havaya ates acan 2 tane yunus polisti. yine polis var olayin icinde. 1453 etkisi nedir bilmiyorum ama olay polise karsi baslayip hadi melo dovelim kanka diyenlere dondu.

yazik oldu rezil oldu. yine futbol konusamadigmz bir derbi oldu. siyaseti stada sokmayalim diyenler soktu ulkenin boku cikti. bir de olimpiyat istiyoruz. off off.

keske futbol konusabilsek. gs buldugunu atti. drogba kalitesini gosterdi diyebilsek. ama bunlar asla konusulmucak. gecmis olsun turk futboluna. daha kotuye gider bu
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

serjuhan said:

KuddusiMavra said:

maçı izlemedim ama hakem de kesin galatasaraya yatmıştır.aptal saptal kararlar vermiştir.

Ne acayip adamsın sen Kuddusi.

çok okur,çok izler,çok ders çıkarırım canım.
burada galatasarayın şahsı ile ilgili değil bu söylediklerim. büyük komplo ve provokasyon var ve bu provokasyona tff'nin alet olmaması için bir neden göremiyorum.

Bak maçı izlemedim diyorsun o zaman yorum yapmayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Esnaf said:

eğer sahaya polisin soktuğu adamlar var ise yönetim bu olayın üstüne gitmeli ama nerde o göt

işte bu durumda AZİZ YILDIRIM gibi ikinci bir adamın olmadığı gerçeği ortaya bir kez daha çıkıyor. Beğenin,beğenmeyin...Şu iş Fenerbahçe'nin maçında bizim genç fenerbahçeliler tarafından yapılacaktı...o zaman var ya, AZİZ YILDIRIM bu işi marsa kadar götürürdü,peşini de bırakmazdı. İnşallah Fikret Orman beni yanıltır. Aslında korkmasının da anlamı yok. Ne korkacak? Arkasında tüm GEZİ DİRENİŞ'i var. Eğer bir komplo varsa,provokasyon varsa yürüsün sonuna kadar. Desteklemezsem adam değilim.
bjk stadını devlet yapıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...