Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

abartmayin diyen adamlar 15 yildir uyefa kupasi 10 yildir 8-0 i dillerinden dusurmuyor.

ama farki onlar yiyince owwww abartmayin yeaaww.

biz rezil bir oyunla 8 yedik utanc verici bir skor. ama oncesinde icerde eze eze yenmistik ayni liverpoolu.

kendi evimde 6 yesem ve o maca canli sahit olsam ben de sacmalardim. gorunen o ki deplasmanda yenilen 8den cok koyuyormus evde 6 yemek.Cunku direk saga sola saran sike 8-0 uyefa kup soylemini asamayan bir kitle var. biz efendi efendi sucu kendimizde bulduk.
goren de almeida cakti 3tane sancak. ha o da olcak sirasi var daha sdfs

Koca bir UEFA kupası başarısıyla bu bir çünkü. Süper.

8-0'la dalga geçilmesinin sebebi de rekor olmasından dolayı. Daha üstüne çıkılıp 8'ler yenirse bir önemi kalmaz, ama Türk takımı ilk defa 6 yemiyor demek istediğim buydu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

applev0dka said:

abartmayin diyen adamlar 15 yildir uyefa kupasi 10 yildir 8-0 i dillerinden dusurmuyor.

ama farki onlar yiyince owwww abartmayin yeaaww.

biz rezil bir oyunla 8 yedik utanc verici bir skor. ama oncesinde icerde eze eze yenmistik ayni liverpoolu.

kendi evimde 6 yesem ve o maca canli sahit olsam ben de sacmalardim. gorunen o ki deplasmanda yenilen 8den cok koyuyormus evde 6 yemek.Cunku direk saga sola saran sike 8-0 uyefa kup soylemini asamayan bir kitle var. biz efendi efendi sucu kendimizde bulduk.
goren de almeida cakti 3tane sancak. ha o da olcak sirasi var daha sdfs

Koca bir UEFA kupası başarısıyla bu bir çünkü. Süper.

8-0'la dalga geçilmesinin sebebi de rekor olmasından dolayı. Daha üstüne çıkılıp 8'ler yenirse bir önemi kalmaz, ama Türk takımı ilk defa 6 yemiyor demek istediğim buydu.

zaten dalga gecilmesin diyen yok ki. ama aynisi size olunca abartmayin yeeaw yapmak samimi degil.. sanirim 6 tane de bir turk takiminin kendi evinde en yedigi en fazla gol. napalim yillarca bunu mu konusalim.

benim deyindigim nokta baska daha 2 saat gecmeden 1 gun gecmeden konunun kapatilmasini isteyip bunu saga sola saldirarak yapan kitle. baska bisey degil
Sosyal ağlarda paylaş

Valla zor maç Beşiktaş için.
Terim motivasyon üstadı, takımını ölüm kalım maçı olarak hazırlayacaktır. GS 2+ farklı kaybederse çok karışır ortalık.

Ben öyle hiç 3 atarız 5 atarız diyemiyorum bir beşiktaşlı olarak.

Almeida büyük maçların adamı değil malesef, adamın derbilerde kaçırdığı kritik goller buradan olimpiyata yol olur. Küçük maçların da adamı değil sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

real karşısında oynadığı ilk 20 25 dakika boru değildi gs'nin. ondan çekiniyorum. ama fatih terim'in aynı şekilde hazırlaması lazım mental olarak takımını. üst üste 2 maç zor gibi geldi bana

gsnin oyle baslamasi normaldi bence. kendi evin dolu tribunler ilk mac herkes 0 puanda direk saldiriya gecmek en akillica olaniydi. asil konu onu ne kadar surdukceleriydi. yoksa burda gs maca savunmada kalarak baslar diyen yoktur sanirim.

terim o ilk baskida bi tane kitler sonra kontra ile idare ederiz diye dusundu ama burak hesapta yoktu sdf

pazar gunu ayni seyi biz yapicaz. ilk 25 30dk cilginca saldirabilir takim. olay o surede golu bulmak yoksa ortada olur mac.

gerci 4 haftada gozlemledigim gs kondisyon olarak kotu durumda. antalya maci haric 2. yarilarda hic yoklar.

bursa da nasil bir kondisyon ile oynadigimz ortada. ilk 20 25dk onemli olcaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

oyle de o zaman geride eboue ve baltanin cekecegi eziyeti dusunmek bile aci veriyor gokhan ve olcay karsisinda.

suan besiktasin gecen seneye gore en buyuk farki topla oynayan oyuncuya yakin oynanmasi. bunu bilic de oyuncular da soyluyor izleyen de goruyor. oyle defansif yonu olmayan adamlar ile cok sikinti yasar gs. cok rahat 2ye1ler yapiyor takim bu sene. ve gokhan surekli geri kosan bek adaminin acigini kapatan bir adam. serdarin arkasina kacan kac topu kesti.
hamitin durumu ne bilmiyorum ama daha mantikli bir tercih olur

drogba da yok diyorlar. 4-5-1 mi cikar terim napar ?
Sosyal ağlarda paylaş

Coşku ile taraftarı arkana alarak saldırmak göze hoş geliyor ama karşındaki de R.Madrid. Goller ikinci yarı geldi ama ilk yarıda da defans arkasına sarkmaya başlamışlardı.

C.Ronaldo,Di Maria ve Benzema ilk yarıda pozisyon buldu ama son pasları atamadılar. Hatta bir penaltı vardı yine Danny başrolde. Hakem verse kimse neden verdi diyemez.

Bir türlü defansın arkasına atılan toplara çözüm bulamadı FT. Araya atılan her top kaleci ile karşı karşıya. Ferdi ve Oğuzhan G.Töre ve Olcay'ı epey kaçırır arkaya. Almeida biraz GS ye uygun forvet gibi çok hareketli değil. Pektemek daha sakıncalı olabilir. Ama GS de duran top savunmasıda çok kötü o zaman da Almeida ön planda.

GS bence artık Drogba sakat değilse tek forvete dönmeli. Beklerde Riera ve Eboye gereksiz yabancı israfı.

Muslera
Sarbi-Semih-Chedjou-H.Balta
Selçuk-Melo
Hamit-Sneijder-Ambrabat(Bruma)
Drogba

En dengeli 11 bu şekilde olur. 2 Forvet olacaksa eskisi gibi klasik 4-4-2

Muslera
Sarbi(Eboye)-Semih-Chedjou-H.Balta(riera)
Hamit-Melo-Selçuk-Ambrabat
Drogba-Burak

Maalesef bu düzende Sneijder olmuyor. Ancak Sneijder olacak diye de 4-3-1-2 çakma oyuncu rolleri hepten tırtlıyor.

Hamit'e sallıyoruz ama fizik gücü ve pozisyon bilgisi ile epey açık kapatıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

defansın arkasına atılan top tamamen 4-3-1-2'nin getirisi.

göbekte tıkanıyoruz mecbur bekler forvet oynuyor 2-2-6 gibi oluyoruz hucumda. eboue'nin hata yapması falan normal bu yuzden. tek başına git gel ölüyorlar sdfs

geride melo ve 2 stoper kalıyor bir tek. ani hucumda direk karşı karşıya işte.

eğer bekler çıkmazsa orta sahayı geçemiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...