Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

bu tip maçlardan sonra genelde yenilen takımlar çok hırs yaparak geliyor. Beşiktaş için hem çok büyük dezavantaj hemde çok büyük avantaj aslında

GS var gücüyle saldıracaktır. 6 yediler diye çökeceklerini hiç düşünmüyorum. Hataya sürükleyip kontradan ceza kesme ihtimalimiz var.

Diğer yandan kırılgan olmasına rağmen şimdiye kadar her sınavından başarıyla geçmiş olan savunmamızı erken golle vs. yıkarlarsa takımın dağılabilir olmasından korkuyorum.

bu maçtan önce sorsanız bjk favori ibresinde ağır basan taraftı ama şimdi yarı yarıya hatta gs benim gözümde.

2-3, hatta 4 tarzı farklar önemli değil ama 5-6 yemişsen ve psikolojik olarak çökmüşsen bu bir nevi tokattır. O tokat seni kendine getirirse ivmeyi yakalarsın. Ha zaten getiremezse gg

bakalım maç gününe kadar iddialı konuşmamak gerek.

Ha birde Drogba'sız GS'nin hiçbir şey olmadığını da net gördük. Drogba BJK maçına kadar yetişmezse net tekrar ibre bizde. Ama yetişir tahminen.
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

L_Zero said:

beşiktaşa insanlar nasıl hala takım muamelesi yapıyor şaşırıyorum.

hani böyle afrikanın bir köyü takım kurmuş kazanecez kazanecez diye herkesle kavga ediyorlarmış gibi hissediyorum beşiktaşın adını duyunca.

hani afrika, köy falan demişsin ya, böyle böyle güldüm.

hah aynen, öyle gülüyorum işte.
Sosyal ağlarda paylaş

gs'ın 6 yemesi kötü oldu, adamlar bizim maçta onur mücadelesi yapacak, fatih terim nasıl bir gaz verir artık bilmiyorum, 6 yediniz sizinle dalga geçtiler çıkın gösterin gibisinden...

gs dün real i yenseydi, kesin alırız maçı derdimde, dün gs 6 yedikten sonra zor maç olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ama onlarin uyefa kupasi var. adini unuttugum suan 3. ligde olan bir ingiliz takiminda olan. ayik olun o yuzden.

1 2 3 gol yetmez 4 5 6 olsun bestesi gercek olsun tekrar

Üzülme ya sizde arada 1-2 kaç tur atlıyosunuz Avrupa'da, tam gerizekalı çıktı çocuk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...