Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Şimdi staddaki bir arkadaşla mesajlaştım, maksat dalga geçmekti adamla. Ama dedikleri farklı, olayların maçla alakası yok dedi. Ne kadar doğru bilmiyorum da

Maç başından beri tribündeki çevik bunları tahrik etmeye çalışıyormuş, en ufak direniş tezahuratında dövmeye saldırıyormuş, o arada tribüne polis saldırmış yine, esas tepki poliseymiş. Zaten şimdi izlerseniz sahaya inenler polise saldırıyor, taksim ve direniş sloganları atılıyor, polis de saha ortasına kaçmış durumda.

Dediğim gibi arkadaşın söylediğini aktardım. Maçta değilim, aslını bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Şimdi staddaki bir arkadaşla mesajlaştım, maksat dalga geçmekti adamla. Ama dedikleri farklı, olayların maçla alakası yok dedi. Ne kadar doğru bilmiyorum da

Maç başından beri tribündeki çevik bunları tahrik etmeye çalışıyormuş, en ufak direniş tezahuratında dövmeye saldırıyormuş, o arada tribüne polis saldırmış yine, esas tepki poliseymiş. Zaten şimdi izlerseniz sahaya inenler polise saldırıyor, taksim ve direniş sloganları atılıyor, polis de saha ortasına kaçmış durumda.

Dediğim gibi arkadaşın söylediğini aktardım. Maçta değilim, aslını bilmiyorum.

abi böyleyse girmek için kırmızı pozisyonu mu beklediler? insanlar girdikten sonra belki kopmuştur olay ama traş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...