Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sipariş vermeye çekiniyorum.

karatan

Öne çıkan mesajlar

5 liraya çok güzel Urfa dürüm yapan bir yer var. Arada sipariş geçiyorum yalnız dükkan 1,5 km uzaklıkta ve motorla dağıtım yapıyorlar. Bazen içimden sipariş geçmek gelmiyor. Sanki o mesafeden o fiyata dürüm sipariş verince adamları zarara uğratıyormuşum gibi düşünüyorum evde kola yoksa kutu kola filan söylüyorum mesela o zaman kazığı yeyince en azından adamlara borcumu ödemiş gibi hissediyorum.
Bir de dominos'tan sipariş vermiştim dışarıdan hiç haberim yoktu ulan meğersem fırtına kopuyormuş dışarıda eleman gidince fark ettim. Çok üzüldüm getiren çocuğa zaten gecenin 1'i mi neydi.
Benim gibi hisseden var mı acaba? Şöyle bir ortam yapalım.

Sosyal ağlarda paylaş

Sen kapının öbür tarafında olsan o sana zerre acımaz getirsin işi ne ki ortada dolaşacağına getir götür işi yapıyor der bahşiş mahşiş vermez bir de siparişi eksik getirirsen hem sana laf sayar hem de işletmeye telefon açıp şikayet eder

nereden mi biliyorum

ben öyleyim çünkü

nihohahahaa
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

zarar etse gondermez, geleni de o kadar dusunucegine adam gibi bahsis ver.

Bahşiş konusunda sıkıntım var. Daha önce müesseseyi uyarmama rağmen adamlar kola ile dürümü aynı poşete koyuyor dürüm soğuyor haliyle. O nedenle gelenlere poşeti gördükten sonra bahşiş veresim gelmiyor.
Tek dürüm söyleyince sıkıntı yok ama aynı elemanı bir önceki kafasızlığıyla hatırlayınca içimden de gelmiyor.
Neyse uzun lafın kısası adamlar öyle bir imkan sunmuşsa ve 5 tlye dürüm sipariş ettiriyorsa ben de edeyim değil mi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...