Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nexus 5

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

arkada kaldi :(

Kanuni said:

2-3 gundur androidlere bakiyorumda gene en iyisi bu acik ara.

lg g3 : o ekran fazla overkill, isinma pil omru gunesde ekranin gorunurlulugu, buyukluk .. gerisi tamam ama olmamis.

m8 : kamera harici iyi gibi ama koca kasaya o ekran...

s5 : en iyi ekran donanim vs gibi ama plastik ve samsung no!

z2 : palet kadar o buyukluge o ekran.. iclerinde tam aha deyip buyuklugu sonrasi korkutan alet.

nexus 5 : pil omru ve ekranin gunesde gorunurlulugu.

gene nexus 5 ele gelen vs si ile super alet bana gore. arti direk google experience.

bu kadar sirketin bazi seyleri es gecmesi nasil mumkun anlamak cok zor. 4,7-5 inch ele gelip kullanilacak alet yok high endlerde nerdeyse.

samsunglardaki iphonelardaki tek hardware tus, 4,7-5 inch tek elle kullanilacak, m8 iphone gibi uretim kalitesi olacak, gunesde s5 veya bir baskasi gibi gorulebilecek, iyi pil omrune sahip (1-2 gun fazlasi zaten yok) telefon yok ayip lan!

windows phone zaten marketi yuzunden zor yoksa 930 cok begendim.

apple ile gelecek buyuk ekran telleri bekleyeyim gene ya da nexus 6.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

samsunglardaki iphonelardaki tek hardware tus, 4,7-5 inch tek elle kullanilacak, m8 iphone gibi uretim kalitesi olacak, gunesde s5 veya bir baskasi gibi gorulebilecek, iyi pil omrune sahip (1-2 gun fazlasi zaten yok) telefon yok ayip lan!

windows phone zaten marketi yuzunden zor yoksa 930 cok begendim.

apple ile gelecek buyuk ekran telleri bekleyeyim gene ya da nexus 6.

http://www.mi.com/en/mi3

Buyurun , orta tuş yok sadece. Geri kalan herşey bunda var. Ki firma Türkiye piyasasına giriş yapacak yazılan çizilene göre, sene sonunda burada.

Kendi kullandığım telefon , övmek gibin olmasın.Miui tek başına almak için sebep.

ki bu mi2 den beri kullanıyorum Xiaomi.
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

http://www.mi.com/en/mi3

Buyurun , orta tuş yok sadece. Geri kalan herşey bunda var. Ki firma Türkiye piyasasına giriş yapacak yazılan çizilene göre, sene sonunda burada.

Kendi kullandığım telefon , övmek gibin olmasın.Miui tek başına almak için sebep.

ki bu mi2 den beri kullanıyorum Xiaomi.

iyi güzel de nisandan beri gelecek göyaa da ortalıkta yok,
zaten piyasaya girse, eğer birde kaliteliyse bundan sonra büyük markalar böyle satış yapamaz.

64gb 320$ diyor ya
500$ olsa kapış kapış gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Note 2 vardı, kardeşime verdim. Note 2'yle günü bitiriyordum çok rahat. Hatta telefonla çok görüşmeyince 2 gün falan geniş geniş kullanıyordum 3g vs.

4s öyle değil ama sabah şarjdan çekiyorum, öğleden sonra %30'da falan. 3G açıkken inanılmaz hızlı bitiyor şarj bir de, hiç konuşmasam 3g'yi açık bıraksam bile akşam %20'ye geliyor rahat. E onu da kapatamıyorum gelen mailları vs. görmem lazım.

Şarjı note 2 kadar gitse yeter özetle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...