Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Private group demiyorum, squadron, yeni update ile clan işi geldi işte. private group da açarız squadron için, o ayrı.

10 milyon domalıcam ama bak, çalışıcaksınız ha ona göre sdfg

Home system neresi olsun bi de, home system seçmemiz gerekiyor, allegiance da seçicez sanırım, federation seçersem itiraz edecek olan var mı?

Home system için önerim SIVAS sistemi ahah bi de isim önerisi alabilirim. SO-MUCH-SPACE düşündük en son bi. diğer öneriler içinde Space Bar, There is No Spoon, Soldiers of Kobol, home systemin sivas olması ihtimalinden dolayı Kangals of Sivas var.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim 14m param var.

Anladığım kadarıyla combat ağırlıklı oynadığım için "vulture" fitlemem gerekiyormuş.
Haliyle param az olduğu içi salak salak şeyler fitleyerek çarçur etmek istemiyorum.

Denenmiş, verimli fitleri bulabileceğim bir yer var mı? bir iki yer buldumda hiç birisi arama imkanı vermiyor gibi. Salak salak google dan çıkan sonuçlarada güvenmek istemiyorum çünkü bulduğum çoğu şey 2-3 yıllık.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Benim 14m param var.

Anladığım kadarıyla combat ağırlıklı oynadığım için "vulture" fitlemem gerekiyormuş.
Haliyle param az olduğu içi salak salak şeyler fitleyerek çarçur etmek istemiyorum.

Denenmiş, verimli fitleri bulabileceğim bir yer var mı? bir iki yer buldumda hiç birisi arama imkanı vermiyor gibi. Salak salak google dan çıkan sonuçlarada güvenmek istemiyorum çünkü bulduğum çoğu şey 2-3 yıllık.

Satin aldiklarini geri satarken para kaybin yok, o yuzden dert etme param eriyor falan diye.

Squadrona applicate etmek icin sag panelde home sayfasinda asagida squadrons var oradan bulup yapabilirsiniz. Aksama kabul ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada squadrona Allied faction olarak ELSKA sistemindeki Gold Bridge Corporation factionunu seçtik. Sistem çok güzel, bi sürü halkalı gezegeni var, resource extraction site'ları var halkalar Pristine resource. Yeni başlayan arkadaşlara çok temiz yardım edebiliriz burada. Gemilerinizi taşıyabilirsiniz. Sol sistemine 96 ly uzaklıkta ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi. biz az evvel arkadaşla "gel pevepe yapalım, ship fighterlarını kapıştıralım" dedik. mothershipler duruyor fighterları kapıştırcaz yani. İstasyondan uzaklaştık biraz. Başladık kapışmaya, istasyona anında criminal olduk ve BAMBAMBAM sıkmaya başladılar. Arkadaşın gemisindeki NPC crew "power yetmiyi dur şu shieldı kapatayım da power yetsin" diye bi karar almış kendi kendine, shieldını kapattı ve hayvansal federal corvette'i adamın 4 saniye içinde patladı.

Rebuy cost: 50.000.000

o yüzden 2 milyona üzülme, biz sana 2 milyonu 15 dakikada kazandırırız sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...