Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

ancient parthan defenders'ın çalışıp çalışmadığı bile soru işareti. "stunladığın şey sana zaten vuramaz" olayından da değil. genel olarak çalışmıyor sanki. full itemlı electrocute lightning wizard'da bile çalışmıyor veya çok az fark olduğundan çalışmıyormuş gibi geliyor.

sanguinary de ayrı dandik. thornsun itemlarını, setini dizip, tam biraz kullanılabilir kıvama gelince nerfleyip bitiren blizzorta teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Son durum,socketli furnace,unity elite dmg vs..

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Babacan-2592/hero/50329325

-1 set bonusu veren ringi takıp 2 parça vs 2 parça blackthorne ekleyebilirim.Amulet+Chest 250 Vit ve %10 elite dmg veriyor.

Wrath veren shield lazım..düşmedi hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Son 3-4 gündür Crusader'la oynayayım dedim. Bayağı da şanslı bir şekilde 2 set tamamladım ve yanına canavar gibi Flail'lar ve Shield'lar da düştü.

Sorum şu:

Full set Roland + Golden Flense + Unrelenting Phlanax + Eternal Union mu?

Yoksa, Full set Akkhan + Fate of Fell + Eberli Charo mu?

Ekstradan bir de Mortal Drama ve Darklight da bulunuyor flail olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Selamisahin said:

Son 3-4 gündür Crusader'la oynayayım dedim. Bayağı da şanslı bir şekilde 2 set tamamladım ve yanına canavar gibi Flail'lar ve Shield'lar da düştü.

Sorum şu:

Full set Roland + Golden Flense + Unrelenting Phlanax + Eternal Union mu?

Yoksa, Full set Akkhan + Fate of Fell + Eberli Charo mu?

Ekstradan bir de Mortal Drama ve Darklight da bulunuyor flail olarak.

phalanx ve union kullanıacksan akkhan kullansana abi set olarak neden rolandın üstüne alıyosun onları
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
gencler crusaderlar genelde mirinae bane of the trapped ve tageuk kullanıyorlar. benim 2 ringimde soket var ama amulet de soket yok yani 2 gem kullanmalıyım şu an için.
sizce hangi 2 sini seçmeliyim
ben şu anda bane of the trapped ve mirinae kullanıyorum sizce tageuk ile baneyi degistirsemmi yoksa boyle mi kalsa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...