Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Of kızlar...

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

ne diyorum size defalarca inanmıyorsunuz ki inamanızda gerekmez ama çizgisel zaman boyutundan çıkıp dairesel zaman boyutuna geçiyorum ve orada 15 dk kalıp hem gelecekde , hem de geçmişte , yaşanmış ve yaşanmamış tüm olasılıklarıyla birlikte varolaibliyorum ..

her seferinde gulduruyo. guldururken dusundurtmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHAH kolpa marjinal ya

fizboz; bi direniş sırasında "acaba düşündüğümden farklı bir adam mı, yanılıyor muyum?" diyordum ki kısa sürede tekrardan kendisini ne olduğunu kanıtladı

başına bir şey gelmez bu arkadaşın intihar da etmez, etmek için sebebi yok zira ama böyle asalak olarak yaşamaya "sistemin kölesisiniz ben özgürüm" diye kendini avutmaya devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

adam kuantumu çözmüş hatta kuantum olmuş biz hala konuşuyoruz lol

elbet durumu anlayacaklar.. paticikte olacak boş zamanım olmasının keyfini çıkarıyorum ve dediğim gibi kendi doğrularına karşı acımasızca aşağılayıcı ve kınayı olan insanlara karşı toleransımı geliştiriyorum eş zamanlı olarak.

paticikde bile bunca okumuş etmiş , fantazi/ bilim kurgu ve uber gamelerle ilgili adamların tepkileri böyle yerlerde sürünürken yobaz ve cahil insanlığın karşısında dimdik ayakta durduğumda onların tepkilerine hazırlıklı olmam lazım .

Çünkü şu an en zorlandığım konu anlayışı, sevgisi ve zekası kıt olan insanları tolere edebilmek.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

AHAHAHAH kolpa marjinal ya

fizboz; bi direniş sırasında "acaba düşündüğümden farklı bir adam mı, yanılıyor muyum?" diyordum ki kısa sürede tekrardan kendisini ne olduğunu kanıtladı

başına bir şey gelmez bu arkadaşın intihar da etmez, etmek için sebebi yok zira ama böyle asalak olarak yaşamaya "sistemin kölesisiniz ben özgürüm" diye kendini avutmaya devam eder.

zamanla anlamak istersen anlarsın herşey mümkün dostum. bu esnada senden farklı gördüğün insanlara olan tavrına lütfen kendi kendine göz at ben birşey dememe gerek yok sen daha net görürsün kendine bakabilditen sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

BabacumMostors said:

bişey bişey

zamanla anlamak istersen anlarsın herşey mümkün dostum. bu esnada senden farklı gördüğün insanlara olan tavrına lütfen kendi kendine göz at ben birşey dememe gerek yok sen daha net görürsün kendine bakabilditen sonra.

gençler farklı olup da kendisine olan tavrımdan bu arkadaş kadar rahatsız olan varsa allah aşkına konuşsun, ki zaten yeri geldiğinde konuşuyorsunuz ama olur da konuşmayan vardır lütfen ağzıma ağzıma vursun bi zahmet
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

elbet durumu anlayacaklar.. paticikte olacak boş zamanım olmasının keyfini çıkarıyorum ve dediğim gibi kendi doğrularına karşı acımasızca aşağılayıcı ve kınayı olan insanlara karşı toleransımı geliştiriyorum eş zamanlı olarak.

paticikde bile bunca okumuş etmiş , fantazi/ bilim kurgu ve uber gamelerle ilgili adamların tepkileri böyle yerlerde sürünürken yobaz ve cahil insanlığın karşısında dimdik ayakta durduğumda onların tepkilerine hazırlıklı olmam lazım .

Çünkü şu an en zorlandığım konu anlayışı, sevgisi ve zekası kıt olan insanları tolere edebilmek.

hayal gücü geniş adamımdır. bir ara bir ilişkim yüzünden ışık dini, ezoterik doktrinler, astral seyahat, oobe, lucid dream vs araştırdım. hani bu tarz şeylere inanmaya garip bakmam ama senin anlatımın o kadar gereksiz süslü ve abartılı geliyor ki, inandırıcılığını kaybediyor tamamen. doğa üstü olaylara inanma imkanı olan biri için bile

bu da şurada yazabileceğim en ciddi yorum sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

gençler farklı olup da kendisine olan tavrımdan bu arkadaş kadar rahatsız olan varsa allah aşkına konuşsun, ki zaten yeri geldiğinde konuşuyorsunuz ama olur da konuşmayan vardır lütfen ağzıma ağzıma vursun bi zahmet

abi bana kuvvetli olduğum için bi farkı yaklaşıyosun. hmps.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Noyzura said:

BabacumMostors said:

bişey bişey

kendini bu handikaba düşürüp güvende olduğunu sanma. Olduğun halini başkaları hakkında kritiklerinden değil , kendi kendine dünyadaki herkese ve herşeye olan tavırlarında gör.

10000 kişiye çicekler dağıtıp ama bir kişiyi bıçakla delik deşik eden adam yine de bir katildir. O katilde diğerlerine dönüp "arkadaşlar ben herkese çiçekler dağıtıroyurm ama sizce de bu adam bu bıçaklanmayı haketmedi mi ? " diye sorarsa ciddi kendini görmeye dair kusurları vardır. Ama bu cümlelerin hepsi senin hayrına biraz gayret edersen anlayacaksın. Daha fazla direnme artık gör kendini !
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

BabacumMostors said:

http://cdn0.sbnation.com/imported_assets/1191465/kiss.gif

AKJGHAIŞKHGVbjkdnlşsi,dgfhjklk

ABİ GİF YETERİNCE KONUŞUYOR !!! ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Noyzura said:

hayal gücü geniş adamımdır. bir ara bir ilişkim yüzünden ışık dini, ezoterik doktrinler, astral seyahat, oobe, lucid dream vs araştırdım. hani bu tarz şeylere inanmaya garip bakmam ama senin anlatımın o kadar gereksiz süslü ve abartılı geliyor ki, inandırıcılığını kaybediyor tamamen. doğa üstü olaylara inanma imkanı olan biri için bile

bu da şurada yazabileceğim en ciddi yorum sanırım

inançlarla işimiz olmasın zaten. İnanmak boş bir harekettir. Olmayan birşeyi varmış gibi kabul etme ve ettirme çabasıdır.

Benim bahsettiğim şeylerin inanmak ya da inanmamakla alakası yok. Metafizik deneyim , deneyimin ta kendisidir. Onu yaşarsın ve başkalarına inandıramazsın. Onu yaşadığın için bilirsin , öyle birileri sana söylediği ya da kitaplarda okuduğun için inanmazsın.

Bu deneyimleri yaşamak istiyorsan buna hazırlanman lazım. Kitaplar sadece bir araç ama yollar çok karışık ve uzun. Meraklısına..
Sosyal ağlarda paylaş

ben kendi hatalarımın farkındayım hani senden gelecek herhangi bir uyarıya, tavsiyeye ihtiyacım yok. o kalifiyelikte değilsin üzgünüm kendimi tanıma konusunda daha profesyonel insanlarla çalışıyor ve görüş alış verişinde bulunuyorum ama sen o insanlardan değilsin olacak gibi de değilsin

şurada axediceın consun trollemesi bile bana senin katacağından misliyle değer katar ileriye götürür ama sen herhangi biri kişiyi ileriye götürebilecek biri değilsin, hele kendi kurduğun dünyadan bana bir şeyler verebileceğini sanıyorsan daha çok beklersin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...