Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Of kızlar...

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

teşekkür ederim ama o küçücük sarmallarından çıkma 5 kuruşluk klişelerinle ilgilenmiyorum, spiritüelliğin ve tarot kartlarınla etkileyebildiğin alt düzey varlıklara sakla onları

alt düzey varlık dediğin elini öpeceğim ceolar , akademisyenler ve bilim adamları olabiliyor sen yine de ağzından çıkanlara dikkat et gereksiz saygısızlıklar olmasın diye güzel çocuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

senle niye konuşmak isteyim lan lol , çorabımla konuşurum daha iyi, al liste lol

Blackwood Farm
A Game of Thrones
A Clash of Kings
A Storm of Swords
A Feast for Crows
A Dance with Dragons
Deus Ex Icarus Effect
Hard Contact
Triple Zero
True Colors
Order 66
501st

ironik olan ne biliyor musunuz beyler ? Bu kadar fantazi kurgu okuyarak zaman harcayan bir adamın gelipte fantazilerini gerçek kılan bir adama lagaluga yapması ;D
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Noyzura said:

BabacumMostors said:

saçmalamanın da bir sınırı var, eşeğin amına su kaçırmamak lazım

bla bla bla

sana değildi bu, sevdiğim birinin mesajına cevap olacaktı araya girmişsin sadece

tamam canım ama bil ki ben de seni seviyorum. Hem çok güzel , hemde çok atarlısın ama enerjini doğru yere kanalize edip , seni sınırlayan ilüzyonların ötesine geçmeyi öğrenmen lazım. Hayatta bir ceo olmaktan çok daha büyük başarılara gideceğinin farkındayım <3
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Karısı onu terk ettiği için evli barklı saylanmaz ama yine de köfte olmasını istemeyiz.

üzülmesin artık yalnız değil. dilediği zaman yanında olabilirim. bro style takılırız. Onu istanbulun en çılgın ortamlarına sokarım ve bir dobla taksinin alabildiğince kızı toplar eve gideriz. Aşk ile kendimizden geçeriz. Çok süper olmaz mı ildeniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

üzgünüm arkadaş çevremde olmayı gerektirecek gerekliliklerin oldukça altındasın

bir axedice değilsin, xaenin değilsin, deno değilsin

toplum artığı olmaktan bir adım ileride bile değilsin, çamura düşmüş başka bir çamur parçasısın, malesef ki hakkında düşündüklerim bunlar üstelik bu sevip sevmeme durumu değil tamamen kalifiye olup olmamana bağlı bu iş
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

abi adamın hell of a time'ı var resmen boşluktan oluyor bunlar

ne diyorum size defalarca inanmıyorsunuz ki inamanızda gerekmez ama çizgisel zaman boyutundan çıkıp dairesel zaman boyutuna geçiyorum ve orada 15 dk kalıp hem gelecekde , hem de geçmişte , yaşanmış ve yaşanmamış tüm olasılıklarıyla birlikte varolaibliyorum ..

Zaman dediğin sonsuzluk içerisinde sadece an be an bestelenip perform edilmesi gereken, güzel olduğu kadar da ilginç olan bir şarkı. <3
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

üzgünüm arkadaş çevremde olmayı gerektirecek gerekliliklerin oldukça altındasın

bir axedice değilsin, xaenin değilsin, deno değilsin

toplum artığı olmaktan bir adım ileride bile değilsin, çamura düşmüş başka bir çamur parçasısın, malesef ki hakkında düşündüklerim bunlar üstelik bu sevip sevmeme durumu değil tamamen kalifiye olup olmamana bağlı bu iş

oy oy oy oy benim tatlı ufaklığımın kakası gelmiş yine ağzından taşıyor ;D bez getirin bez asdfgh ;D
Sosyal ağlarda paylaş

yok her yazığı fake zaten dikkatli bakarsanız, birbiriyle de uyuşmuyor dedikleri, açıklar var hep.

bu tarz adamlar genelde tek konuya yoğunlaşır uzaylılar kaçırdıysa uzaylılar kaçırdı derler gidipte başka konuya atlamazlar bunun üstüne büyücüyüm zamanda dolaşırken bezimi değiştirdim falan demezler yani pek, yoksa kendi communityleri bile dalga geçer, hele buradaki gibi çaresiz gibi her konuda ben yaptım benbenben diye çıkmazlar o yüzde kısaca her dediği yazdığı fake olarak algılayın :)

bkz alex jones.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...