Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Of kızlar...

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Xaenin said:

Ekonomi doktorası yapmış adamla tarot falcısının kapışmasını izliyorsunuz değerli forum sakinleri.

İşin dramatik kısmı adam öyle bir tümör ki, ildeniz gibi benign herifi bile yordu yani.

İldeniz'e taunt atmanın banlık hareket olmaması zaten forumun en büyük kusru falan.

sen bulaştırdın bu kanseri foruma
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Noyanin yasamini kiskanip da atar yapmayin olm sdf

Sen 50 sene daha okusan ne onun gibi kiz olcak etrafinda ne de o kadar kolay para kazanabilecen (: ne istedigin zaman kalkip isine gidebileceksin ne sorumluluktan uzak yasayabileceksin.

Kendi sinirinizi cok onceden cizmissiniz (:

valla noyanda ne varsa benim onlarda gözüm yok, yaptığım işi değil ama birlikte çalıştığım insanları seviyorum, şirkette at koşturabiliyorum hani aslında kolay para kazanıyorum kendime gün içinde anime izleyecek zamanı da ayırabiliyorum karışanım edenim yok ki şimdi çoğu işimi otomatikleştiridm ama müdüre söylemedim eheh 2 saatte bitirdiğim iş 30 dakikaya fln düştü, çalışmayı da seviyorum hele ortada sorun çözmemi gerektiren bir durum olursa tadından yenmez

mutluyum olum ben.. ama bir yerden para çıksa da kendime tekel bayii açsam diyorum.. ama o zaman da ofisi özlerim.. böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

inançlarla işimiz olmasın zaten. İnanmak boş bir harekettir. Olmayan birşeyi varmış gibi kabul etme ve ettirme çabasıdır.

Benim bahsettiğim şeylerin inanmak ya da inanmamakla alakası yok. Metafizik deneyim , deneyimin ta kendisidir. Onu yaşarsın ve başkalarına inandıramazsın. Onu yaşadığın için bilirsin , öyle birileri sana söylediği ya da kitaplarda okuduğun için inanmazsın.

Bu deneyimleri yaşamak istiyorsan buna hazırlanman lazım. Kitaplar sadece bir araç ama yollar çok karışık ve uzun. Meraklısına..

inanç ile dini karıştırmasak keşke. senin de inandığın birşey var. inançlı olmak dini bütün olmak demek değildir.

ayrıca sana birşeyler yaşayıp yaşamadığım konusunda bir yorumda bulunduğumu hatırlamıyorum. sadece senin yaşadıklarını söylediklerin çok abartılı geliyor diyorum ve hayır, ben senin yaşadığın metafizik deneyimleri yaşamak istemiyorum. hele senin anlattığın kadar yoğun yaşanıyorsa hiç istemem ben iyiyim böyle. yaşamak için araştırmadım zaten. yaşadığını anlatan tanıdıklarımı daha net anlayabileyim diye araştırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben istiyorum.

ama tabi sivilce kadar yaralara ayaklarima camlar saplandi yerler kandan kayganlasti ayakta durmak zorlasti dedigine gore
ruya gorunce astral seyahat yasadim
bakkala gidince sosyalligin dibine vurdum
bi kiz meraba diyince benimle sevismek icin deliriyor
el sikisinca da orgy yaptim kafasina girdigini dusunuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Clauvn said:

abi tekel bayinde biraları dizer moelerini izlersin :3

Kapı önünde örgü taburelere oturup tavla da atarız, kuruyemiş şirketten bol leblebili karışık ahhasdf

Tavlanın pullarını da bir taraf K-on diğer taraf Lucky Star chibi kafaları olacak şekilde ayarlarsan 10 numara olur. ^w^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...