Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Of kızlar...

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

random kitap fotosu koyacak adam şimdi sdfds

sana ne denirse denilsin, ne istersen yapayım sadece çirkin konuşacaksın galiba ? Seni muhatab almakla hata ediyorum bu yüzden al bu sen kendini toplayana kadar son mesajım olsun. Çeşmedeyim şu an ve bunlar benim valizimden çıkardıklarım . Diğer çantamdada sanatsal teknik kitaplarım var ama çantada gaz maskem ile dj controllerımın sıkışmış bunlarda yeterli olur sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Laorx said:

Noyzura said:

Dünya bende beyler. dünyanın kozmik planı ve olması gereken bir çok güzelliği biliyorum. Güçlerimizi birleştirebiliriz.

dünyayı kurtaracak akla sahip misin?

Hem akıla
Hem Güce
Hem Cesarete
Hem de sevgiye sahibim !

abi gözünü seveyim hangi güce sahipsin?

bu cümlelerle aşağıdaki fotoğrafı açıkladın. wotlar girdin ya.
"Ayaklarım kanamaya başladıkça yer iyice kayganlaşmaya başlamıştı. “ Dur artık yeter her yerimden kanlar akıyor” diye bağırdım ama durmadı." gerisi wot wot

http://forum.paticik.com/thumbnails/722/e73/528/9b0/88e/fb8/86b/9a9/194/b1b/26_450xNULL.jpg

ha zaten akıla da sahip olsan, anlattığın gibi aşmış bir adam bile olsan, burada ki insanlarla "iletişim" kurabilmek için, bir şeyleri o insanların dilinden anlatabilmeyi öğrenmiş olurdun çoktan zaten. kendini herkesin gözünde aptal durumuna düşürüp durmazdın. buradaki herkes götüyle gülüyor yazdığın şeylere ne yazıkki.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

mantıklı cevaplar almayı hak etmeyen birine cevap vermeye tenezzül eden kafama sıçayım adamda sorun yok bütün suç ben de

aferin hatanı anladığına sevindim. Ayrıyetten son olarak giderken cebine harçlık olsun şu satırlar :

"Reason exists for those who cannot go on living without clinging to it. Now let's go... to the edge of reason."

- Aizen
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Noyan , sana gerekçelerinle ilgili yöneltilen sorulara ben özgürüm , kimseyi etkilemediğim sürece istediğimi yaparım , seni ilgilendirmez , canım öyle istiyor...vs minvali dışında hiçbir cevap vermediğinin farkında mısın ?
Bu tanrı var ama nasıl olduğunu sorgulama öğretisine benziyor.

burada sorularn bir çok soruya bir kitap olmaya yetecek kadar wot girdim ve herkes bunun farkında. Ama yoldaki kronun "neden siyah" tierindeki sorulara cevap vermiyorum . zorundamıyım ? değilim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...