Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Of kızlar...

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

buaralar kızlar çok üzerime geliyor..

Az önce telefonum çaldı ve tanımadığım bir numara ve sesi de tanımadım . .dialoğu aynen yazıyorum :

N: Alo
K: Seninle çılgınlar gibi sevişmek istiyoruz !
N: Olur tam da şuan ihtiyacım olan şey buydu zaten harika ! ;D
K: Nerdesin peki hayatım geldin mi izmire ?
N: Yok hayır hala çeşmedeyim
K: Aaaa hani bugün buraya gelicektin ?
N: Evet gelicektim ama tam hazırlanırken gece için bir tarot ritüeli daha randevusu aldım birazdan evden alıcaklar.
K: Noyan ne zamandan beri tarot bakıyorsun ?
N: 2007den beri bakıyorum. Bana ilk defa o gün tarot bakılmıştı ve kartlar sayesinde kendime dair mükkemmel bir bütünlük duygusu yaşadım ve bunun üzerine bende bir deste alıp insanlara bakmaya başladım ama 5 yılın sonunda mükkemmel bir kişisel ustalığa ulaştım. Artık hayatta herşeyi mümkün kılıp karanlık ve aydınlık arasındaki dengedeki ahengi yakalayaibiliyorum ve bunun püf noktalarını da kartlarımı kullanarak öğrenmek isteyen herkese öğretebiliyorum..

K: Waoowwww o zaman sen kartları aç bende her kartda üzerimden birşeyler çıkarayım.
N: Tamam harika olur bu aralar enerjiler beni zaten fena basıyordu ;D
K: O zaman yarın izmirek kesin geliyor musun ? Geliyorsan hemen ona göre program yapıcam akşam için.
N: tamam yapalım ama ben şuan kiminle görüşüyorum ?
K: OHaaa noyann kim olduğunu bilmeden birisiyle sevişmeyi kabul mu ettin ?
N: Direk çok net bir şekilde söylediğin şeyi duyunca enerjinin müthiş bir düzeyde olduğunu farkettim ve enerjisi yüksek olan kadınlara bayılırım.
K: Delisin noyan yaaa ;D
N: Evet deliyim ve laf ağızdan çıktı bi kere. Yarın beni alırsın öpüyorum...

Bu aralar hep böyle ya.. işim gücüm var koşuşturuyorum ama telefonuma mesajlar kızlardan böyle koptular iyice. Sevgilim de yok ölüyorum abazalıktan hergün sevişemediğim için bu yüzden hoşuma da gidiyor ;D
Sosyal ağlarda paylaş

okumadım abi açık söyleyim, ama forumdaki fotolarından anladığım kadarıyla kilosuna, yediğine içtiğine dikkat eden, gündelik şehir hayatının stresinden uzak durmaya çalışan, spor yapan bir adamsın, kadınların seni bulması normal, bu tripleri de muhtemelen cinsel açıdan seni cezbetmek için yapıyorlar, tavsiyem çok takma.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi marketing kasiyosun helal. alakasiz kizlar diye konudan girip tarot marot, soyle iyiyim boyle acarim enerjinizi silkertirim diy reklami iyi gecirdin

biz de musterileri ariyoruz ayni taktikle 2 gunde bi sanki cok umrumuzdaymis gibi abi nasi gidiyo isler coluk cocuk nasil bilmem ne diye muhabbet aciyoruz. arayi sogutmuyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Kenshin sana bir teklifim var. Ben sana bir ara tarot seansı yapayım. karşılığında sende beni moda sahilde biraz tenis dersi ver olur mu ?

hayatım boyunca tenis oynamak istedim. o gün seninle tenis oynarken görünce hep bunu rica edesim gelmişti ;D

istediğin zaman oynarız ya tarota falan gerek yok , çok bakmak istiosan sen bilirsin tabi
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

Noyzura said:

Kenshin sana bir teklifim var. Ben sana bir ara tarot seansı yapayım. karşılığında sende beni moda sahilde biraz tenis dersi ver olur mu ?

hayatım boyunca tenis oynamak istedim. o gün seninle tenis oynarken görünce hep bunu rica edesim gelmişti ;D

istediğin zaman oynarız ya tarota falan gerek yok , çok bakmak istiosan sen bilirsin tabi

hoşuna gitti demi tarot falan afsd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...