Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Of kızlar...

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

abi forumun adam başına düşen senelik sevişme ortalaması'nı bu adam arttırıyor, çok üstelemeyin kaçıp giderse 0.049 gibi düşük bi oranda kalırız çıkamayız

dünyanın en iyi kız tavlama taktikleri bende. bazı patiler benimle sürtüşmek yerine iki akıl fikir sorsa hardcore akacaklar da .. ergenlikten çıkmasını bilmek lazım.. fap fap nereye kadar bırak artık emeklemeyi koşmana ve çoşmana bak arkadaşım. çok hastasıysan osbirin bırak başkaları handjob yapsın değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

Noyzura said:

Kenshin sana bir teklifim var. Ben sana bir ara tarot seansı yapayım. karşılığında sende beni moda sahilde biraz tenis dersi ver olur mu ?

hayatım boyunca tenis oynamak istedim. o gün seninle tenis oynarken görünce hep bunu rica edesim gelmişti ;D

istediğin zaman oynarız ya tarota falan gerek yok , çok bakmak istiosan sen bilirsin tabi

Çok teşekkür ederim 15-20 güne güne geliyorum istanbula haberleşiriz
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

iyi marketing kasiyosun helal. alakasiz kizlar diye konudan girip tarot marot, soyle iyiyim boyle acarim enerjinizi silkertirim diy reklami iyi gecirdin

biz de musterileri ariyoruz ayni taktikle 2 gunde bi sanki cok umrumuzdaymis gibi abi nasi gidiyo isler coluk cocuk nasil bilmem ne diye muhabbet aciyoruz. arayi sogutmuyoruz

marketinge ihtiyacım yok ya. yaptığım olay kendi reklamı zaten bölünerek çoğalıyor. her spiritüel seansım sonra bölünerek çoğalıyor çünkü baktığım herkese çok iyi geliyorum ve onlarda kendi çevrelerine anlata anlata bitiremiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

ne güzel lan bi ben sevişemiyorum galiba :(

fitness salonunu değiştirmenin vakti geldi . fit kızların taytlarla squat yaparken izleyebildiğin salonlara akmalısın..

Böyle bakıyorsun kıza o zorlanıyor sende yanında bench yaparken zorlanıyor falan sonra ağırlık kaldırırken karşılıklı enerjiler ve düşünceler çatışmaya başlıyor . kız bakıyor sana "bu herif beni ne zorlar " sende bakıyorsun kıza böyle mental iletişimler "walla fena zorlarım açıkçası " sdkjsdkfjnsşjfndgmfhlşm
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

bu gizli kamera ile deşifre edilen tacizci hocaların başka versiyonu adam. ayrıca tanımadığı halde sevişek dediğine göre kalite değil skor peşinde sdfs. kız bıyıklı olsa yine vurur.

score peşinde değilim ya. unutuyorum zaten kızları. ben böyle tanky agile kızları seviyorum. hem çevik olucak hemde böyle saatlerce yüklenince acıyo macıyo yapmıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

boynum ağrıyor ya, 2 enerji yollasana

Moruk şimdi bir tarot seansımdan geldim eve bıraktılar yolda sigara falan. tabikide güzel kızlar <3

Daha da isteyen vardı da yarın bir kişilik rezervasyonum boş yarın bakarım dedim.

günde max 3 kişiye bakacak enerjim var ama mana kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Ayrıca seks hikayeleri gibi sipiritüellik hikayeleri de yalan.

Güya geçen geceyi bana zindan edicekti, bi uyuduğumu hatırlıyorum bi uyandığımı, deliksiz mükemmel bi uykuydu sdfg

Adam her yönüyle tırto.

ben aslında yokum bunların hepsi senin gördüğün halüsinasyonlar. acil tedaviye ihtiyacın var. çık artık bu kafadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...