Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

az önce ne yedim?

Litminov

Öne çıkan mesajlar

öğle vakti kendime yemek hazırladım yarım bayat ekmek kalmıştı onu bitireyim dedim ekmeğin içinde ve dışında kahverengi küçük şeyler vardı susam zannedip yemeye devam ettim daha sonra ekmeğin üzerindeki bir tanesi uçmaya başlayınca acı gerçeği anladım ekmeğin içini ve bazı yiyecekleri istila etmiş bir anda evin içini talan etmeye gözümün önünde uçuşmaya başladılar buz dolabının kapağında da gördüm en güvenlisi dondurmadır dedim ama onu yerken bile tiksindim hala midem bulanıyor. İnternetten ne olduklarına bakayım dedim korku katsayım daha da arttı.

http://www.uysalilaclama.com/hasereler/4/alman-hamam-bocegi-ilaclama.jpg

En sağdaki böcek necidir, neyin nesidir bilen var mı nasıl kurtulabilirim bunlardan, büyüyünce uçan hamam böceklerine mi dönüşecekler? İçimde büyüdüklerini hissedebiliyorum resmen çok fenayım
Sosyal ağlarda paylaş

Tuvaletten bile çıkıyor bu illetler. Ekmeği dün ya da ondan önceki gün alıp ekmek dolabına koymuştum poşetin ağzını da hava almayacak şekilde sıkıca bağlamıştım fırıncıdan da şüpheleniyorum zaten nerede pis fırıncı varsa beni buluyor bundan önceki gittiğim fırıncı da hijyen kurallarına uymadıklarından dolayı kapanmıştı. lan o adamların çayını bile içmiştim ondan önceki gittiğim fırıncı da parmaklarını yalayıp veriyordu ekmeği. fırıncılardan bu yana şansım yok hiç
Sosyal ağlarda paylaş

Evi bacayi komple ilaclatmadan care bulamazsin bide raid in tabletleri var bole kose bucak kenarakoyulan al onlardan o da bayaa bi kurtariyor...

Bide hocam ne igrencsin ya :) sabah sabah yediklerim agzima geldi

Saka bi yana bide ekmegi filan yazin buzdolabinda filan sakla arkadasin dedigi gibi isit isit ye yada corbaya dogra
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...