Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

bu sonuncuyu izledim de, o kadar güzel dğeilmiş lan düşündüğüm kadar, ilk 2 frag nasıl oldu ben bile farketmediydim zaten sddf. tabii sizin gibi bagetlerin gözünde adeta yet another hax vidyası ancak kalite politikam gereği her zaman AAA seviye vidyalar sunmam lazım, dikkat edeceğim buna gelecek sefere.
Sosyal ağlarda paylaş

400-800, mouse ne ama ona göre değişir en optimum dpi. hepsinin native stepleri var, mesela deathadder ve g400'de 400, 800, 1600 ve 3200. onun dışındakileri emüle ederek hesaplayarak falan yapıyo onun için kullanmamak lazım 1350 gibi saçma değerler, onun yerine 400 veya 800 yapıp ingame sensle ayarlamak lazım hızı. 800'den fazlası da zaten gereksiz ve stabil değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

400-800, mouse ne ama ona göre değişir en optimum dpi. hepsinin native stepleri var, mesela deathadder ve g400'de 400, 800, 1600 ve 3200. onun dışındakileri emüle ederek hesaplayarak falan yapıyo onun için kullanmamak lazım 1350 gibi saçma değerler, onun yerine 400 veya 800 yapıp ingame sensle ayarlamak lazım hızı. 800'den fazlası da zaten gereksiz ve stabil değil.

G500 benim mouse'um. Native 500 1000 1500'dü zaten. Ben 500'ü 800 yaptım ama 1000'le hiç bir şey farketmedi hissiyat olarak, sonra 500'e geri aldım.

G500 sanırım FPS oynamak için en yanlış mouse ama inanılmaz iyi oturuyor elime ve 3-4 senedir bozamadım aleti, kıyamıyorum onu kaldırıp yerine deathaddder ya da g400 almaya.

Bu arada prediction o kadar farkediyor mu? Bazen adamı takip ederken (özellikle uzun mesafeden rifle'larla) hissediyorum sanki ama benim yetoluğum da olabilir tabii. Ha şu da vari crouch'ta adamı hedeflediğimden çok çok emin olarak, 5 el ateş ediyorum mesela, adam da aynı şekilde benim 5 atışın 1'i adamı vururken, adam 5'te 5 yapıyor. Bu mouse'tan mı? Lag'den mi? Noobluktan mı? Aim'i üstüne getirip güzel güzel ateş ettiğime eminim ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Adını unuttum da kantırların 4-2'siyle AK-47 benim genel tercihim, nasıl ateş edileceğini falan kaptım üç aşağı beş yukarı. Comp. gamelerde 20 kill civarı ortalamam (16+ 24- diyim sdf) oluyor. Genelde zaten taş çatlasa 20-22 oyunda bitiyor comp. gameler. 2. 3. falan oluyorum hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

arkası dönük adamları vurmuş bide video yapmış lol.

1 tanesi dönük olsa tamam diyecektim de bu nasıl bi lamerlik olm sdf. bunlar senin vurduğun sivillerden, uzman çavuş ve erbaşlardan falan değil hepsi büyük şehir şerifi ve hava yarbay

o maçta da bizden warmupda biri çıkmıştı, maçın başından sonuna 4v5 oynadık botla 15-15 bitti sdfg

knoxville said:

Silphatos said:
blabla

cm per 360 kaç babuş sende?
siteden hesaplarken yüksek dpida istediğin cm per 360'ı tutturamıyosun bi de. 800 güzel geldi bana.
800dpi 2.6 sens 20 cm per 360.
arkaya dönerken yavaş sayılır ama xhair positioning için iyi

benimde 20 civarı, ölçmedim ama normal qck'nın eninden biraz az işte, qck'nın yarısıyla 180 derece dönüom. ben cpmada, warsowda falan hafif acceleration kullanıp baya low sens oynuyodum strafe, bunny falan baya rahat oluyodu ama csde movement gereksinimi subzero olduğundan accel falan kllanmıyoum

g500 de en boktan farelerden, çok fazla kusuru var. prediction baya farkediyo, mx510 ve 518 kullanıyodum 2003'den beri falan son 10 yıldır yani, bunlar kapatılamayan default predictionlıydı. geçen yıl g400'e geçtim performans baya arttı diyebilirim ince aim gerektiren cs gibi oyunlarda
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

bazen 4vs5 oynamak avantajlı oluyor. ben düşük levellarda da yüksek levellarda da oynayabiliyorum. bi osman gibi değilim yani.

bu arada ben bu monitörü alırım 300 500 tl ise;

http://gaming.eizo.com/products/foris_fg2421/

şerif-kartal seviyesinde baştan sona 4-5 oyna anca 10 maçtan 1'inde kazanırsın bala
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...