Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

cok tatli duruyor. benim icin fazla eksin gerci.

yalniz unlimited res unlimited frame rate diye yazmak zorunda kalmalari cok aci bir sey. steam'in FPS locked oyunlar icin uyari getirmesi lazim. baska turlu olmayacak o is.

aynen katılıyorum. sys req kısmında bi yere yazılabilir de yetemeyen küçük/indie stüdyolar dışlanmasın diye eklemiyor olabilirler. meanwhile, the framerate police diye bi curator var. 30 fps lock oyunlara basıyor damgayı. (profil fotosunda kocaman 30FPS yazıyor. damgayı da oyunu önererek basıyor, yani negatif özelliği öneriyor sonuç olarak. biraz counter-productive ama olsun.)
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

arcane said:

cok tatli duruyor. benim icin fazla eksin gerci.

yalniz unlimited res unlimited frame rate diye yazmak zorunda kalmalari cok aci bir sey. steam'in FPS locked oyunlar icin uyari getirmesi lazim. baska turlu olmayacak o is.

aynen katılıyorum. sys req kısmında bi yere yazılabilir de yetemeyen küçük/indie stüdyolar dışlanmasın diye eklemiyor olabilirler. meanwhile, the framerate police diye bi curator var. 30 fps lock oyunlara basıyor damgayı. (profil fotosunda kocaman 30FPS yazıyor. damgayı da oyunu önererek basıyor, yani negatif özelliği öneriyor sonuç olarak. biraz counter-productive ama olsun.)

ben de kullaniyorum. koyalim buraya:

The Framerate Police

bu curator tuketiciyi duzenleri listeliyor:

Anti-Consumer Practice Report

sadece bu tarz hizmetler icin curator kullaniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kac karakter var ki oyunda? 9 karakterin DLC only olmasini sadece annelerine kufur ederek gecistirebilmek icin base oyunun 48 karakterle falan gelmesi lazim minimum.

eskiden bu islerin bir adabi vardi. yanina iki tane harita, birkac feature eklenirdi, day1 dlc yerine full-fledged expansion olarak gelirdi. kimse de bir sey demezdi.

bunlardan kurtulmanin yolu yok da sanirim dizginlemenin tek oluru bizim nesillerin coluk cocuga karismasi. bak cocugum bunlar kazikci, gel sana onun yerine free content patch gelen su oyunlardan iki tane alalim diye telkin etmek.

cocuguna nintendo yerine minecraft asilayan, AAA'e 200+ lira vermeyen annelerin anneler gunu kutlu olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

https://i.imgur.com/hFm8DQt.png

release'de 9 karakteri paywall arkasına koymak nedir ya.

birde adamlar grafik shader satıyor. yakında extreme graphics mode diye parayla satarlar herhalde.

crapcomdan ozenmisler bariz, SF5 hani piyasadaki en ama en anti-consumer oyunlardan biri olabilir

dovus oyunlari zaten oluyor, mobalar filan esportu ele gecirdikten sonra izleyicide kalmadi, yeni oyuncular icinde cok korkutucu bir tur frame hesaplama, cancellar vs gectim millet dogru duzgun combo yapamiyor. smashde toplanirdi nooblar onuda nintendo kendi eli ile baltaladi. gidilen yer musteriyi maksimum sagalim iste

gecen psn den mail geldi FREE WEEKEND diye SF5 icin, butun karakterler acik demisler ustune bi yukliyim bari dedim

free dedigi retail degil PTR
online only
netcode les
herkes sifirdan basladigindan blinkleyen rakip tarafindan hunharca yenilmek
o rakibi bile 7 dakika sira bekleyerek bulmak
training modunu bile koymamislar ve crapdrone lar "ama online modu test icin o betaaa :((" modunda savunuyor utanmadan

neden free weekend yaparsin? biz zaten releasede online disi hicbir mod koymarak mictik bari 1 senede oyunu ne kadar toparladik diye gosterip yeni oyuncu ayartmak, yeni insanlara para verdirmek

ehhh mission accomplished :D SF5 e omrum boyunca elimi surmem

injustice da ayni yoldan gidiyor, yillik retail game fiyatina satilan season passler cok cekici gelmsitir, aliyor kekolar nede olsa :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...