Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

Vakitsizlik yüzünden oynayamadığım o kadar çok oyun var ki cidden anlamıyorum şu serzenişleri. Yeni xpac geldi diye wowa sardım, şu 1-2 ay başka şey açacak vaktim olmayacak bide üstüne. Her yıl yeni rpg geliyor tonla bi kısmını almıyorum oynayamam diye. Sektör de her zamanki gibi iyisiyle kötüsüyle birlikte devam ediyor işte, tek değişen crowd-funding in önünü açtığı düşük bütçeli projeler, onları da deneyip iade bile edebiliyorsunuz artık. AAA istiyorsan yine tonla seçenek var yuh

Tormentın bile yenisini yapıyorlar lan bi arcanum kaldı geriye kimsenin el atamadığı, bilmiyorum daha ne istiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Freespace SCP kurdum yine onu oynuyorum. Özlemişim. Grafiklerini de iyice güzelleştirmiş mod tayfası. (2 sene oldu en son oynayalı) Bazılar kendi gemilerini bile yapmış campaign için, vay anasını dedim. (Eskiden bu kadar kapsamlı değildi)

Beyond the Red Line da bırakılmış, Diaspora olmuş. Dumur oldum adamlar çılgın atmış BattleStar Galactica modunda.

OS X'te belli bir dönemde kaldım gerek OpenGL sürümü gerek de GPU yüzünden, ama FreeSpace'çiler sağolsun çok geniş bir destek sunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mino said:

Freespace SCP kurdum yine onu oynuyorum. Özlemişim. Grafiklerini de iyice güzelleştirmiş mod tayfası. (2 sene oldu en son oynayalı) Bazılar kendi gemilerini bile yapmış campaign için, vay anasını dedim. (Eskiden bu kadar kapsamlı değildi)

Beyond the Red Line da bırakılmış, Diaspora olmuş. Dumur oldum adamlar çılgın atmış BattleStar Galactica modunda.

OS X'te belli bir dönemde kaldım gerek OpenGL sürümü gerek de GPU yüzünden, ama FreeSpace'çiler sağolsun çok geniş bir destek sunuyor.

aa ben bu sene freespace 2 yi bitirmedim. dur yükliyim gene

https://www.youtube.com/watch?v=dgBELaqle7s

shit is about to get real sahnelerinin şarkısı direk
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

paradox rpg survey

son derece detaylı sorular, vtm'yi hangi ending'lerle hangi clanlarla bitirip ne kadar hoşlandınız rota ve finalden diye filan sorular bile var. galiba rpg yapacaklar, yanıtlayın derim. (:P)

soruların çoğu replay value hakkında. ilginç.

ama boşuna soruyorlar gidip birine vampire yaptırtsınlar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...