Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

kapanisi etkiler miydi bilmiyorum ama shadow gambit'in review sayisina bakinca baldur's gate 3 cikisina denk getirmis olmalarinin negatif faktor oldugu asikar. jagged alliance 3'un shadow gambit'den iyi olma ihtimali yok. 

umarim dagitimcilardan veya microsoft falan devlerden biri studyoyu paket halinde satin alir da dagilmadan, kulturuyle devam ederler.

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.pcgamer.com/saints-row-studio-volition-has-been-closed-immediately-as-part-of-embracers-restructuring-plan/

Gearbox altına kaydırıldıklarını okumuştum ama bu sefer tamamen kapamışlar, çok keyfim kaçtı. Saints row 3 ve 4 en çok eğlendiğim oyunlardandı. Yenisini çok oynayamamıştım ama öyle gömülmeyi haketmemişti bence. Çok yazık oldu, gta parodisi bir oyun lazımdı bu sektöre.

• Uzuldum 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

düşün oyun yapıyosun bir grup oyuncuyu kızdırdın veya botlarla dadandılar organize olup install bomb çakarak sana zarar yaptırıyor. ya da ne bileyim oyununu korsan kuranları, demo yapanları, update yerine full install yapan mobil oyunları, birden fazla cihaz kullanları vs. nasıl ayıracaklar. hele düşük marjinlerle çalışan mobil yapımcılar isyanlarda.

en kötüsü de güveni sıfırladılar. çat diye böyle birşey çıkartırsan millet sana nasıl güvensin de motorunu kullanmaya devam etsin. ne malum seneye kullanıcı başı 10$ istiyoruz demeyeceğin.

riccitiello batırmaya kararlı ya şirketi. halka açıldığından beri bayır aşağı.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...