Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

seks zamanlaması konusunda iki kelime de ben bırakayım şuraya..

Hepimiz hayatı planlı programlı yaşayan işinde gücünde insanlarız, tabi ki seks de planlı olcak. Seksi gelişine random yaşayan ya kahvehanedeki işsiz adamdır ya da liseli ergendir.

Moriarty'nin tavsiyesi 21-22 seks en optimal vücudun bioritmi açısından. Hatta mükemmel bir günde, akşam idman sonrası 500 gr biftek yenir, 1 litre su içilir ve yatmadan önce hanımla haşır neşir olunur, 11 olmadan uyunur. En optimali bu beyler, kendinizi kandırmayın hiç

Benim eyyorlamam bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

olm biftek osurtmaz ki ayrıca 500gr biftek üzerine ne seksi abi o kadar kanı çekiyon mideye yatar uyurum zaten yavaş sindirilen bişi
olm bide size hiç kramp girmiyor mu lan idman sonrası sevişirken

idman sonrası direk sevişmedim hiç yorum yapammam, en az 2-3 saat koymaya dikkat ettim hep sdfsdf

Burda seks & fitness için workout öncesini ele almışlar, şu gavurlar ne rahat ya bayanlı ortamda mastürbasyon seks falan sohbeti yapıyolar geniş geniş

http://www.youtube.com/watch?v=Kh1Ix0Eme-s]
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

siz de konusun abi cekip youtube e koyalim isemeli sicmali diye.

youtube kanalı açarsak işin önünü alamayız abi. Ben ticari olarak yapmıyorum, hobi seviyesinde yapıyorum, diğer arkadaşların niyetlerini bilemem =)

Sabah akşam sosyal medyadan 500 soru yanıtlayabilecek zamanım da yok
Sosyal ağlarda paylaş

kanka bekleticen, işim var sonra yaparız diycen sallıycan

DoGMeaT said:

elma said:

Hepimiz hayatı planlı programlı yaşayan işinde gücünde insanlarız, tabi ki seks de planlı olcak. Seksi gelişine random yaşayan ya kahvehanedeki işsiz adamdır ya da liseli ergendir.

aga atlıyolar üstüme ben napim?
Sosyal ağlarda paylaş

Dumanı üstünde after fotosu. Çıtır bi biceps çalışması üstüne pumpımsı bişeyler var gibi.
http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/2015-03-20%2011.37.11_zpschfdmeck.jpg
Uykusuz idman zor iş. Komple geceyi skip ettim. Intermittent fasting değil intermittent sleep deprivation denemesi sdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...