Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

ya şöyle bi şey var tr'de çoğu kadının 'ben öyle kaslı erkek sevmiyrm ay çk itici :S' tribinin sebepleri;

-1 dışarıdan fizik düşkünü(?!) görünmemek, işte o toplumsal etki (ki zamanla yavaş yavaş hafifliyor bu alt jenerasyonlardan belli bu) 'şöyle yaparsam ya da konuşursam dışarıdan nasıl görünür' kafası

-2 şayet birliktelik yaşanacaksa diğer kadınların ilgisinden çekinmek, uzun vadede elimde tutamam ben bunu challange'a lüzum yok kafası

geçtiğimiz yaz formdaydım. boy 1.74 kilo 70'ti. benim vücut yapımda biri için ideal kilo bu, fazla bile duruyor o kiloda kas kütlesi ince iskeletten dolayı asdf (yağ oranım oldukça düşüktü). abi o 'ayyy kaslı erkek çok itici' lafını duyduğum kızların hepsi adonisi ve kolu görünce s.kicek gibi bakıyor. yalan o iş. hatta fuckbuddy'ni o formatta tutmak bile sıkıntı oluyor gaza geliyor kızlar kaslı fiziğe.

diyeceğim o ki o iş yalan abicim. hele de bizimki gibi toplumsal dinamiklerden kadınların birey olmayı başarmasının zor olduğu saçma bir toplumda kimi kadın sırf arkadaşlarına hava atmak için ayılıp bayılıyor kaslı fiziğe. ki bu da aslında kaslı jojuklar için üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğu adınındaki "kas sevmiyorum" kafasının nedeni tek abi.
İdeal erkek formatına ulaşmamız için götümüzü yırtmamız gerekiyor. Dolayısıyla ciddi azınlıkta olan bir şey bu.

Ben de uzun boylu sarışın hayvan gibi güçlü core'unu belli eden bi beli olan Viking kadını sevmiyorum. Çünkü ortada yok.

Diğer konuda da en iyi vücut ottermode bana kalırsa. Çok bulk olmayan, gayet böyle chiseled, atletik, uzun en iyisi erkekte.
Aha şu;

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...