Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V #2

Kaede

Öne çıkan mesajlar

serhatın dediği gibi oyuna tradein income getirisi bu kadar yuksekken dusuk agresiflik cok normal. Adamın +20 gold getirisi var bana saldırınca -30a dusuyosa dogal olarak saldırmıyo. Ayrıc aordu olmaması ordu yapamamak demek değil. Kasada 2k gold +200 incmome varken eger saldırırsa salak o AI zaten. Bi turnde 4 tane bomber basıp tek tek yanasamadan butun uniteleri alıyosunf elan cunku.

Eskiden manasız saldırıyodu AI. Canı sıkılıyodu daha dogrusu ordusu upkeepini odeyemecegi bi seviyeye geliyodu saldırıyodu bildiğin depoyu bosaltmak babında. Azına vuruncada peace teklif ediyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

bide ideoloji olayı oyunu cok belirliyo
eger oyunu iyi okur en yuksek puanlı adamın alacagı ideolojiyi alırsan
sen + en yuksek puanlı resmen diger ırkları forceluyposun
belirli bi noktadan sonra 7 ırkın 4 u 5 ı order olunca
freedom alan got gibi kalıyo resmen

aynı sekilde dinde onemli bi etmen kankalık ayagında
beni tek irrite eden
7 ırklı dunyada 7 tane din cıkması
max 3 olmalıu ki yayılımcı bi politika izleyebil
dini agresif kullanabil

obur turlu nere prphet yollasan benim dinim vardı geldin misyonerlik yaptın diye ismail turutluk yapıyto
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Olmuş oyun. Civ V ile daha 20 saat gameplayim vardı, IV oynuyordum hala. V'e geçtim sonunda IV'ü silip. Tam istediğim gibi olmuş. AI saldırmıyor diyince siz her zaman yaptığımın tersine gidip yayılımcı oynadım, çok güzel de saldırdı bir adam yıkıp, yayılıp, yeni bir hedef belirleyince hatta ittifak kurup saldırdılar. Venedik vardı hatta oyunda, iyi ticaret yepıyordu benle, yayılımcı oynamama rağmen es geçtim onu, aptal mıyım yanı, niye saldırayım para gelirken? AI o Venedik'e saldırsaydı burada yine gelip AI böyle kötü diye wot yazardım. AI olmuş, IV'den bile iyi olabilir, daha oynamam lazım ama onun için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...