Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V #2

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Asteroth said:

Bir gecede nasıl oyun atıyorsunuz lan? Ben single player'ı 1 haftada oynuyorum.

ahahah şu soruyu ilk CIV V oynamaya başladğımda sordum bi oyunum 14 saat sürüyo normal mi bende mi bi acayiplik var diye,
yenisin normaldir biz bir güne 2 oyun sığdırıyoruz diye cevap gelince kalmıştım öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Multi oyun single gibi değil, kimin kazandığı bi yerden sonra net belli oluyor.

Dün mesela 4 kişi ffa attık, ben scienceta gerideydim ama şehirlerin alt yapısı çok iyiydi ve haritadaki ironların yarısı bendeydi, quixef yeterince productionı olmadan bana daldı frigatelerle, savunarak kazandım. Akabinde 20 ironım ve her turn frigate basacak durumum vardı ki rakipte ironclad yoksa GG direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Single'da ben de marathon oynuyorum. Marathonun sevdiğim yanı her bir çağın tadını daha iyi çıkartması. Normal hızda oynarken teknoloji hızlı ilerlediği için özellikle oyunun ileri dönemindeki birimler hemen yerini yenilerine bırakıyor. Doğru düzgün bir Rönesans veya İkinci Dünya Savaşı dönemi hissini alamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Single'da ben de marathon oynuyorum. Marathonun sevdiğim yanı her bir çağın tadını daha iyi çıkartması. Normal hızda oynarken teknoloji hızlı ilerlediği için özellikle oyunun ileri dönemindeki birimler hemen yerini yenilerine bırakıyor. Doğru düzgün bir Rönesans veya İkinci Dünya Savaşı dönemi hissini alamıyorum.

Zorluğu da yükseğe ayarlayınca ai senden bir çağ geride kalmıyor. Öyle çok zevkli. Benim marathonda deity 20+ nationla büyük dünya haritası oyunum var. 1.100 turnü geçmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

şu abi geçiceksin karşısına, bazen ayağa kalkıp bi düşüneceksin dikilerek. arkadan bi yardımcın gelip kulağına bişiler fısıldayacak, yavaş bi kafa hareketiyle onaylıcaksın. sonra oturup viskinden yudum alarak devam edeceksin falan. acayip.

http://stickskills.com/omega/wp-content/uploads/2012/08/matt-rhodes-mass-effect-illusive-man.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...