Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V #2

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Komutan said:

Grego said:

• yok, oyunun kendi hızı iyi aslında. yeterince dolap çeviremiyoruz. son oyunda adam çin e daldıktan sonra biri de demedi ki bundan sonra sıra bende, suna arkadan atlayalım (:

Oyle deme, gecenlerde oynadigimiz oyunda Quixef ile saatlerce plan yaptik Kaede'ye es zamanli saldirmak icin.

http://i.imgur.com/e9lQe37.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Dün çok saçma bi bug fark ettik, multide biri sana trade attığında modify edip gönderdiğin counter offerı, sanki karşı taraf sana göndermiş gibi aynı tur içinde kabul edebiliyorsun.

Misal elimizde 1 adet qquix var, seni explore edemediği için embassy istiyor olsun. Sonra sen kabul etmeyince de şehirlerini ve bütün lükslerini ver diye kendince komiklikler şakalıklar yapmaya çalışıyor olsun. İşte bu quix kişisine hadi lan ordan diyip modifyla gönderdiğin bütün lüksler ve bütün şehirlerini sen ver asıl! isimli anlaşmayı gabledebiliyoruz. İlk iki defada bugu oldu sandım ama üçüncüsünde rage kesinliği kazandı.

YIH YIH YIH YIH
Sosyal ağlarda paylaş

Dün hayatımda ilk defa diplomatik cockblock yedim. Quixef isimli burada sıfatlarını yazmak istemediğim sayın şahıs bana trade embargo koydurarak (ki kimse kabul etmez diye hayır oyu bile kullanmadım asd) warmonger oyunumda -60 golt -30 happiness gibi çılgın statlarla kalakaldım. Ha bu beni yıldırdı mı? Hayır. Keshiklerimin rotasını pocatelloya çevirip başkentinin sokaklarında kızılderili kadınlarına sahip olup ateş dansı yaptım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...