Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Bu episode bazında oyun almak da monkey island la geldi herhalde 2-3 ayda episode çıkartırız diyip tam fiyatına çeyrek oyun satıyorlar. Ben monkey island da bütün episode lar çıktıktan sonra indirim bastılar o zaman aldım. O tarz oyunları hemen almaya hiç gerek yok, kaldıki ben bir oyunu ne zaman save edip bıraksam araya haftalar girdimi devam edesim gelmiyor baştan oynamak istiyorum. Bu episode hesabıyla 5 kere baştan oynamam gerekir =P
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Xenus said:

Kentucky Route Zero %50 indirimde bugün

http://store.steampowered.com/news/

şu aslında çok iyi ve hatta buy diye basmak üzereydim ki "aa dur lan episodelar ne zaman çıkıyormuş bakiim" diye aklıma geldi... o da ne anasını satiim ocaktan beri yaklaşık 7 ayda 1 tane episode çıkarmışlar. dalga mı geçiyorlar? bakındım 3 ayda 1 episode çıkararak 2014 ocakta bitireceklermiş. ama 7 ayda henüz 1 episode çıktığına göre tahminlerine göre yavaş ilerliyorlar. Şubat-Mart'ı falan bulur muhtemelen. 8 ay sonraya oyun mu alınır lan şimdiden :(

oyun olsa canım yanmaz, oyun adı altında interaktif video
Sosyal ağlarda paylaş

İlk episode işleri HL ve Sin oyunlarında denendi aslında. Sin'in 2. bölümü hiç çıkmadı HL'nin de son episode'u yalan oldu. Telltale başarıyla episode sistemi yapıp sezonluk oyun satabilen ilk şirket olabilir. S&M dışında, Jurassic Park, Back to the Future, Wallace and Gromit gibi çok sayıda oyunları episode halinde çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

sabonis said:

Xenus said:

Kentucky Route Zero %50 indirimde bugün

http://store.steampowered.com/news/

şu aslında çok iyi ve hatta buy diye basmak üzereydim ki "aa dur lan episodelar ne zaman çıkıyormuş bakiim" diye aklıma geldi... o da ne anasını satiim ocaktan beri yaklaşık 7 ayda 1 tane episode çıkarmışlar. dalga mı geçiyorlar? bakındım 3 ayda 1 episode çıkararak 2014 ocakta bitireceklermiş. ama 7 ayda henüz 1 episode çıktığına göre tahminlerine göre yavaş ilerliyorlar. Şubat-Mart'ı falan bulur muhtemelen. 8 ay sonraya oyun mu alınır lan şimdiden :(

oyun olsa canım yanmaz, oyun adı altında interaktif video

walking dead oynadıysan kıyaslar mısın. aynı kafada mı? yaptığın seçimler, seçtiğin diyaloglar bir şey değiştiriyor mu? yoksa baya gerçekten interaktif hikaye mi? yürüyorsun, tıklıyorsun, hikaye bildiğini mi okuyor?
Sosyal ağlarda paylaş

walking dead oynadım ama kentucky oynamadım :D. Fiyatı 5 dolarlara düştüğünde alırım. Okuduğum yazılardan atmosfer ağırlıklı olduğunu anladım. Yalnız şunu da söliyim, walking dead'i de beğenmemiştim, bayık geldi bana açıkçası. O yüzde beni kıstas alma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...