Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

kami said:

DoGMeaT said:

kami said:

bişi sorcam bu turnuvalardan herhangi birine ticket alırsak, o turnuvadaki oynanmış olan ve oynanacak tüm oyunları izliyebiliyor muyuz yoksa sadece canlı yakaladıklarımızı mı?
,

eskileride izliyebilion

ama macları canlı izlersen çeşitli durumlar,cok kücük sans olsada turnuva itemı kazanma sansın var

tavsiye edebileceğin bir turnuva var mı maçları saracak türden
suan alienware cup var nerdeyse tum TI takımları var. cok klas maclar oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

compendium'dan diğer turnuva maçlarını izleyememen normal yalnız. Yoksa 10 dolara herkes bütün maçları izlerdi.

sana düşen kart oyuncu kartı, oyuncunun tüm maçlarını izlemen için düşmüyor.

Bir de navi IG'nin ağzını kırdı. Ders verdi resmen oyun içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

international 2 nin aynısı olması ig losers tan gelip navinin eline tutusturmasın.

DoGMeaT said:

abi bugün BTS de ciara içmişler maç başlamdan önce bariz

konuşamıyolar dilleri agızlarına yapışıor

adamlar son 2 haftadır falan neredeyse aralıksız(konusmayınca araları 15 20 dakka belki 30 dakka oluyo) ortalama 7 8 saat yayın yapıyolar yorulmus olmaları baya mumkun. godz nerde bu arada bayadır gozukmuyo dun merlini bruno ld ve 2gd(james) in oldugu yayın tam bir komedi dukkanıydı gece 4te rebroadcast i izlerken ev ahalisini uyandırıyodum.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

compendium'dan diğer turnuva maçlarını izleyememen normal yalnız. Yoksa 10 dolara herkes bütün maçları izlerdi.

sana düşen kart oyuncu kartı, oyuncunun tüm maçlarını izlemen için düşmüyor.

Bir de navi IG'nin ağzını kırdı. Ders verdi resmen oyun içinde.

Hepsi değil de tek oyunun replayi olsa olurdu bence. Şu haliyle pokemon kartlarından hallice olmuş

Bu arada sevdim ben bu comp oyunlarını, keşke daha önce alsaymışım. supportun wardla filan başladığını görünce kaldım öylece :P bir de inanılmaz puan veriyor.

Yeni oyun düzenleri açmak için player cardlarını kullanıyoruz sanırsam. 2 kere oynadım ikisinde de bu takımlar geldi çünkü, sabit değildir heralde.

http://j1307.hizliresim.com/1c/3/pv8f6.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

mute sistemi değişiyor, bu sırada tüm cezalar sistem değişikliği yüzünden kalkacak (kaynak felan yok. Arayıp bulamayacağım şuan :P. Büyük ihtimal developer forumlarındandır. Başkası söyledide. Yalan söylememiştir herhalde).

Bu patch geldimi gelmedimi anlamadım ben. Gerçi arakdaşın sıkma ihtimali de var ama niye sıksın.Şimdi dev forumlarına baktımda göremedim bir şey.

screwy said:

Abi bagırmak istiyorum yeter artık be yeter. oyuna girdim 4 arkadas denk geldi kaliteli feedlediler sonra nagaya bak kasamadı diyip 4 kisi comm report u attılar 1 saat sonra 1 hafta mutelenmis olucam cunku 4 kisi comm report u attı ve benim yapabilecegim hic bisey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bence rapor sistemi eskisine göre çok daha iyi, 4 kişinin raporlaması bir şey değiştirmiyor. Bir maçta tek raporun anlamı var, 5 kişi bassa da bir şey değişmiyor.

Sen sokakta nasıl hoşuna gitmeyen herkese küfretmiyorsan oyunda da etmeyeceksin. Bu aralar raporu bastığım adam 10 dakikada mute'u yiyor son 15-20 raporumda en fazla 1 gün gecikmiştir. Rapor hakkım hiç azalmıyor. Küfretmesini de beklemiyorum, kötü niyetli adamlara basıyorum, alıyor cezayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...