Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo

Sequo

Öne çıkan mesajlar

benimde yemiyo daha ehliyetim falan yok. aldım bi motor tanıdıktan skindirik yamaha dragstar 1100 diye motor. bakıma ihtiyacı vardı bütün bakım paramı direnişe yatırdığım için patladım sdjfhjsd

anca 2-3 eğitim sonra artık yaptırıp ehliyet alıp bineceğim. ilk fırsatta harley'e geçicem

çocuk öldürürüm harley için.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

BabacumMostors said:

33 beden pantolonu çekecek yardımıyla mı giyiyorsun? senin rahat bi 37 bedenin var

Oha lan. Lacoste 4 beden t-shirt 33 beden pantolon giyiyorum. 37 ne a.k şakamısın 91.5 kiloyum.

ben 62 kiloyum 30 beden giyiyorum.. dockers bedeni.. da fak is this? boyunun 2 metre fln olması lazım o zaman hani
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

kthxbye said:

Sequo seni sonun kadar destekliyorum şu dakkadan sonra müstahaksın yani bu communtye

abi iban yada adres yazmayı unutmuşsun

bunu diyceğiniz aklıma geldi de editlemedim şunuda ekliyim ozaman, adam aşırı itici ve ne olursa olsun yaptıkları nedeniyle kişiliği bana ters. Onu övmedim ya da yaptıklarını yöntemlerinden dolayı tasvip etmiyorum aksine pati communtysini yeriyorum. Buna müstahaksınız çünkü halen feedliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Sequo said:

BabacumMostors said:

33 beden pantolonu çekecek yardımıyla mı giyiyorsun? senin rahat bi 37 bedenin var

Oha lan. Lacoste 4 beden t-shirt 33 beden pantolon giyiyorum. 37 ne a.k şakamısın 91.5 kiloyum.

ben 62 kiloyum 30 beden giyiyorum.. dockers bedeni.. da fak is this? boyunun 2 metre fln olması lazım o zaman hani
göt genişliği farklı lan ben 1.76 80 kiloyum 30-31 falan giyiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Sequo said:

BabacumMostors said:

boyun kaç babacım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...