Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Ninja said:

BonePART said:

Ninja said:

Bunu yarin bayan is arkadaslarina izleticem. Bakalim nasil bir yorum belirtecekler.

TAHMIN EDIYORUM

KAWAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

KAWAIIIIIII DESUUUUUUUUUUUUUUUUU

dicekler bence

dojo daki bayan ogrenciler tipini seksi bulduklarini belirtmistiler.

bakalim yarin ne tepki alacagiz.

Akito said:

Ninja said:

Gay konusu biz Hosuto iken iki Turk ogrencinin bizi gorup verdigi ilk tepki idi. Bunlar Gay mi? diye sormuslardi birbirlerine. Ardindan Kebakuralar ile kolkola gorduklerinde. Gay de olsalar kizlarin en iyisi ile beraberlerden daha kufurlu bir sekilde yorum getirmislerdi. Kisaca gay kavrami cok genis bir kavram ve farkli olan hersey bazen insanlara gay yanilgisi yaratabiliyor.

Gayin bir kelime anlamı da o zaten.

oyle mi gercekten?

gay ingilizce mutlu demek
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

jacabo said:

Noyzura said:

jacabo said:

pardon yanlış okumusum yine görevmiş

350 lira kazandım bugün. 150 tl daha kazanmak için wasabiye para harcamamda sorun nedir ? anlamıyorsun heralde 2 gün önce cebimde 5 tl kalmıştı. açtığım topicden siz hala böyle parayla ne yapacaksın , ne kadar harcıyorsun krtikleri yaparken cebimde sadece 5 tl vardı ve çok teşekkür ederim ki Esh yardımcı oldu.

Evinin olmadığı bir şehre içine sinen bir amaç adına 5 tl ile yola çıkarken gaz maskesi rica ettiğimde sequo direk beni bir süre idare edecek bir para yolladı üstelik hiç öyle bir talebim olmadı sadece gaz maskesi istemiştim adamdan. NolaxTheBane'de yolda benimle haberleşip bana gaz maskesi artı içi full resist itemları dolu bir sırt çantası verdi. İzmirden yola çıkarken kendi evime uğrama vaktim bile olmadı.

Şimdi bana hiç lütfen böyle gereksiz tartışma muhabbetleri bakmayın. Ben uğraşmam gerekenlerle uğraşıyorum.

Burada da real life mmorpg yaparcasına eğlenerek para kazanıyorum. Eminim sequo da eğleniyor benim kadar ve bazı diğer arkadaşlar da eğleniyor gördüğüm kadarıyla.

Bu yüzden less bullshit more fun lütfen.

İnsanların tüm değerlerini ve gereksimlerini para üzerine kurduğu bir dünyada Esh , Sequo ve Nolax .v.s gibi bir an bile düşünmeden yardım edebilen insanların olması güzel birşey.

Adam sizin gözünüzde kro , görgüsüz v.s. olabilir ama çok basit bir şey var : "nothing is real , everything is permited" . adam da böyle takılmak istiyor ve eğleniyor.

Beni de istediğim gibi takıldığımdan yerin dibine sokan bir sürü kişi var ama bu yermeler boş konuşmaların ötesine gidemiyor çünkü sözlerden ötene yaşanılması özgürce tercih edilmiş gerçekler var.

neyse uzatmayacağım
umarım bu kazandığın paraları uyuşturucuya yatırmazsın, sende şu anda ihtiyacı olan birilerine verirsin

sanane abi?

Abi bunu yazabiliyorsan o zaman benim ne dedigimden sanane

daha onceki direnmek icin para istiyorum konusu sacma geldi samimiyetsiz geldi
bu yorumu yaptim

Uyusturucuya karsi bir tutumum yok

Noyzura ilede alip veremedigim yok tartismakta isteniyirum kimseyle gerci adam korunmasiz sevissem ne std kaparim ne kiz hamile kalir diyebilen biri niye tartisiyim onunla zaten

Ben soyledim soyleyecegimi uyusturucuya harcamissindirda demedim gocunmayin herboka
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

During the Japanese rule of Taiwan, the Seediq were forced to lose their own culture and give up their faith. Men were subject to harsh labor and kept from traditional hunting; whereas women had to serve the Japanese policemen and their families by doing the household work and giving up their traditional weaving work. Above all, they were forbidden to tattoo their faces

NİNJA BU NE

http://www.imdb.com/title/tt2007993/
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

bence som altından çubuk yaptırsın götümüze girdiği kadarı bizim olsun nası fikir?
adıda "alabildiğince altın"

5 cm çapında yaptırdığını varsayıyorum

Maliyet = kütle * altın gram fiyatı
Kütle = Hacim * özkütle
Hacim = Alan * yükseklik
Alan = Yarıçapın ^2 * pi olduğundan

0.025*0.025 * 3.14 * x * 19300000 * 76.624 = 2902229x

X metre biriminden olduğundan
cmye bölersek
cm başına 29022 TL oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

kışın domuz avına gidebilirim işte. ama baya sıkıntılı bi olay o

abi çok vurduk domuz ,inan zerre zor değil ilk avından sora güleceksin zaten bu mu zor diye ,istersen biraz anlatırım bildiğim kadarını

kışın daha agresif oluyorlar onu biliyorum sarıkamışta bi kere bildiğin saldırıya ugradık

oysa yazın hele bu aylarda en güzel domuz bulma yöntemi mantarı bol olan herhangi bir orman parçası bulup oturup kampını yap

ye iç güzel eğlen gitarını çal ateşini yak

yemek bitince çöpleri alıp bi güzel bi yre yığ,inan domuz gelecek
1 saate 2 saate farketmez ama kesin gelecek

ona göre pusunu kurup vuracan sonrada

en güzel domuzlar hep karadeniz bölgesinde,bide kars erzurum fln

asıl zorluk domuzu bulmak vurmak fln değil kasaplık işlerini hallettirmek , domuza malum dokunmuyor çoğu türk kasabı

biz bu sonbahar cıldır gölüne gitcez mesela sırf domuz geyik fln bulmaya,hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Killer said:

kışın domuz avına gidebilirim işte. ama baya sıkıntılı bi olay o

abi çok vurduk domuz ,inan zerre zor değil ilk avından sora güleceksin zaten bu mu zor diye ,istersen biraz anlatırım bildiğim kadarını

kışın daha agresif oluyorlar onu biliyorum sarıkamışta bi kere bildiğin saldırıya ugradık

oysa yazın hele bu aylarda en güzel domuz bulma yöntemi mantarı bol olan herhangi bir orman parçası bulup oturup kampını yap

ye iç güzel eğlen gitarını çal ateşini yak

yemek bitince çöpleri alıp bi güzel bi yre yığ,inan domuz gelecek
1 saate 2 saate farketmez ama kesin gelecek

ona göre pusunu kurup vuracan sonrada

en güzel domuzlar hep karadeniz bölgesinde,bide kars erzurum fln

asıl zorluk domuzu bulmak vurmak fln değil kasaplık işlerini hallettirmek , domuza malum dokunmuyor çoğu türk kasabı

biz bu sonbahar cıldır gölüne gitcez mesela sırf domuz geyik fln bulmaya,hayırlısı

nick yorum uyumu.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Cons said:

bence som altından çubuk yaptırsın götümüze girdiği kadarı bizim olsun nası fikir?
adıda "alabildiğince altın"

5 cm çapında yaptırdığını varsayıyorum

Maliyet = kütle * altın gram fiyatı
Kütle = Hacim * özkütle
Hacim = Alan * yükseklik
Alan = Yarıçapın ^2 * pi olduğundan

0.025*0.025 * 3.14 * x * 19300000 * 76.624 = 2902229x

X metre biriminden olduğundan
cmye bölersek
cm başına 29022 TL oluyor.

aynen işte arabanın yağını ölçer gibi yapıcaz bok kalan yer kaç santimse ödicek bize
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...