Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Evet beyler soru olayını görev olarak değiştirdim. Her bir görevi ilk tamamlayan 100TL para ödülü kazanacaktır.

Görev 1:
1. Sokağınızda, bahçenizde yada herhangi bir yerde yardıma muhtaç bir sokak hayvanı bulun. Onu besleyin, temizleyin, su verin. Bu anların fotosunu çekip bu konuya koyun.

Bu görevi ilk tamamlayan 100TL lik para ödülünü alacaktır. Başarılar.

Dipnot: Resim çekerken lütfen o günün tarihini belirtecek bir şey ile fotoda kanıtlayın. Bunu istememdeki tek şey arkadaşlar paticiğe güvenim sonsuz ama eski resimlerle yada farklı internet sitelerinden alınan fotolarla yaptım şekli olmasın diye. Bir yerlere paticik yazısıda yerleştirebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Evet beyler soru olayını görev olarak değiştirdim. Her bir görevi ilk tamamlayan 100TL para ödülü kazanacaktır.

Görev 1:
1. Sokağınızda, bahçenizde yada herhangi bir yerde yardıma muhtaç bir sokak hayvanı bulun. Onu besleyin, temizleyin, su verin. Bu anların fotosunu çekip bu konuya koyun.

Kategori : 3. Dünya ülkesi görevi

Avrupa'da sokak hayvanı yok.

Sadece Türkiye'deki fakirler yapabilir bu görevi.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

panpa bizim balkonda 7 kedi var 4 ü bebe 1ü 3 ayaklı ana gerisi normal kedi onlara whiskas almaktan ocağım söndü sdfsdfs

questleri böle değil de daha abidik gubidik şeyler yapsana observerlara da eğlenceli izleyecek şey çıksın

q lar ileride daha da ateşlenecek kankacım:D
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ben gecen hafta 2-3 haftalık bir kediyi besledim, süt koydum önüne falan,resimleri var, bu gece diye yuttursam nolcak, geçiniz,

insanların günlük hayatta zaten içinden gelen şeylerin karşılıgnda para teklif etmekten büyük sacmalık da yok bence

dipnotu okumamışsın kardeşim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

applev0dka said:

ben gecen hafta 2-3 haftalık bir kediyi besledim, süt koydum önüne falan,resimleri var, bu gece diye yuttursam nolcak, geçiniz,

insanların günlük hayatta zaten içinden gelen şeylerin karşılıgnda para teklif etmekten büyük sacmalık da yok bence

ben yorumu yazarken yoktu,ya da görmemiş de olabilirim.

sonuc olarak,daha eglenceli bişeyler yap ille yapıcaksan, zaten bilinçli insanlar karşılık beklemeden bu konuda elinden geleni yapıyor, bunun üzerinden para teklif etmek biraz garip geldi bana bilmiyorm sen ne dusunuyorsun.

gidip komsunun camına yumurta atın, zillere basıp kaçın videoya cekin desen daha saygı duyardım.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Sequo said:

applev0dka said:

ben yorumu yazarken yoktu,ya da görmemiş de olabilirim.

sonuc olarak,daha eglenceli bişeyler yap ille yapıcaksan, zaten bilinçli insanlar karşılık beklemeden bu konuda elinden geleni yapıyor, bunun üzerinden para teklif etmek biraz garip geldi bana bilmiyorm sen ne dusunuyorsun.

gidip komsunun camına yumurta atın, zillere basıp kaçın videoya cekin desen daha saygı duyardım.

Yaw onlarda olacak. Herşey zamanla öncelikle bu şekilde başlayalım. Şu sıcaklarda hayvanlar nemalansın daha sonra tutarda artacak ateşli bonus q lar da girecek işin içine:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Görev 1:

Bu görevi ilk tamamlayan 100TL lik para ödülünü alacaktır. Başarılar.

Dipnot: Resim çekerken lütfen o günün tarihini belirtecek bir şey ile fotoda kanıtlayın. Bunu istememdeki tek şey arkadaşlar paticiğe güvenim sonsuz ama eski resimlerle yada farklı internet sitelerinden alınan fotolarla yaptım şekli olmasın diye. Bir yerlere paticik yazısıda yerleştirebilirsiniz.

ya hacı bizim burada bi tane balici var mahallenin balicisi bildiğin. adam hergün sabah bizim bahçedeki kedilere balık, et falan bırakıyor. biz de alıştık adama gördüğümüzde selamlaşıyoruz, bazen çorba parası istiyor varsa cebimde 3-5 kuruş veriyorum falan. sen o paraları şu adama ver de herkes kurtulsun sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...