Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumun şanslı yaveri

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Bu forumda birbirini yakından tanımayan insanlar arasında 2 kere bir para alışverişi döndü.

Birincisi:

DynamicK said:
HAYTAP (Hayvan Haklari Federasyonu) [www.haytap.org] icin bir bagis kampanyasi baslatiyoruz. HAYTAP ile yaptigimiz gorusmeler sonucunda bagis icin toplanacak parayi her ay tek seferde gonderim ile hesaplarina aktarma karari aldik. Parayi PayPal hesabimizda toplayip HAYTAP'a ay sonunda aktaracagiz. Daha sonra da gondermis oldugumuz miktari forumda paylasacagiz. Bagis icin sabit bir ucret belirledik. 25TL.
Odeme sirasinda aciklama kismina hesap adi, Paticik.com yazin.

İkincisi:
Sequo said:

Sorduğum soruya ilk doğru cevap veren kişi 100 TL para ödülü kazanacak panpalarım.

Bu sorular belirli aralıklarda olmayacak ne zaman canım isterse o zaman soracağım.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

xaenin, zamanında sequo da sattığı şeylerin parasını yardım amaçlı kullandığını, hatta yatırılacak para bir yardım kurumunun hesabına yapılmasını istemişti numaralarını vermişti vs.

Ben zaten arka sayfada kendisinin muhtelif yerlerde yaptığı yardımları ne kadar takdir ettiğimden bahsetmiştim, bahsettiğim şey bu değil şu anda benim o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Sequo said:

Xaenin said:

calimero said:

Xaenin said:

12 yıldır millet birbirine yardım ediyor bu forumda. Bilgisayar toplayacam yardım edin dedik, lan ödev var yapamıyorum dedik okurken, abi işte böyle şöyle oldu yardımınız lazım dedik, bu bölümü nasıl geçicem, bu kodu yazdım olmadı bi el atın dedik ona da herkes canla başla yardım etti zamanı ve bilgisi yettiğince.

Hangimiz çıkıp hangimize bu yardımlar karşısında 100 tl teklif etti?

Nerede olduğunuzun farkına varın, şurada yarattığımız ortamın farkına varın. Parası olanın milleti oynatabileceği, isteklerini ve ricalarını iletirken para teklif ettiği bir yer olsun diye uğraşıp didinmedi bu ortam için kimse.

abi yardım için para istenir ki.. karşındaki de köle değil sonuçta, zor bir yardım istersin hem güvenilir birisi olsun hem de para dışarı gitmesin dersin. daha önce yaşadık bunları. sorun zaten burada işe yaramıcak bişi için, arkadaşın keyfi için milletin kıçını yırtacak olması. hiçbir şeyde kullanılmayacak bu kod falan demiş. sen yazacaksın, o parayı verecek ve çöpe gidecek senin emeğin. o da eğlenmiş olacak, budur.

Paraya sıkışana para verdiğimizi de bilirim, kontör bitti diyene kontör de attık zamanında, indirimli menü alıcam diye şişe kapağı sms kodu boku püsürü de yolladık, dediklerine katılıyorum.

Ama bunu ilk defa görüyorum ve utandım resmen ya, gerçekten çok acaip hissettim yani.

Hacım kimin adına utandın peki ince bir ayrıntı var orada.

100 tl için burada yarattığımız kültüre tamamen zıt, tamamen buradaki "community feeling" olayını yok eden insanlar adına utandım abi.

Direnişe yardım eden adamı desteklemek için kafesine gidip para bırakmanı, direnişe verdiğin destekleri ne kadar destekliyorsam, kusura bakma ama şu hareketini de bir o kadar yanlış ve itici buluyorum.

Şu forumda cebinde çok parası olan tek insan sen değilsin umarım farkındasındır bunun, senin yaptığın şu harekete bu kadar tepki vermemin sebebi de bu, kendini buradaki herkesten ekonomik olarak üstün görüyorsun ve ona göre davranıyorsun, sanki senin ekonomik levelına ulaşmış insanların böyle davranması normal ama kimse o levelda olmadığı için seni anlamazlar gibi hissediyorsun.

Ama ben bir bilen olarak söyliyim sana, yok öyle bir hareket ve düşünce tarzı. Cebinde paran varsa, bir şekilde bu parayı bir başarıyla hak ederek kazanmış bir adamsan lütfen birazcık kendine dışarıdan bak. Eğer gerçekten bu gibi bazı söylem ve hareketlerinde bir yanlışlık görmüyorsan durumun kötü bence.

Ben senin gibi yetiştirilmedim veya kendimi senin gibi yetiştirmedim, senin "level"ından bahsetmemin sebebi senin övünmeyi çok sevdiğin konularda, sahip olduklarım ve bana verilenler konusunda senden çok farklı olmadığım içindir bunu da kendi adıma UTANARAK buraya yazıyorum ama yazmak zorunda hissediyorum kendimi, sen ne anlarsın demeyesin diye.

Değerli kardeşim,

sen çok güzel hoş yazmışsında; şöyle bir problem varki sen içinde bişeyler yaşamışsın ama çok yanlış şeyler yaşamışsın. İlk olarak bunlardan bahsedeyim.

Demişsin ki sosyal olaylarda yardım ettin ona şunu bıraktın bunu buna bıraktın.

Bir kere asıl ayıp olan şeyler bunlar. Ben hiç biryerde böyle bir cümle kullanmamışken şuna bunu, ona şunu bıraktım şeklinde. Benim nerede ne yaptığı araştırıyorsanız bu sizin en büyük ayıbınızdır.

Çünkü hiç bir zaman sizin nerede ne bıraktığınız zerre kadar umrumda olmadı bu bir.

İkincisi ben bu foruma geldiğim ilk günden bu yana acayip şekilde trollendim.

Kimse para pul muhabbeti bilmiyordu bile. Haklı olduğum yerlerde siz forum delikanlılarından hanginiz geldide beni savundu hiç biriniz daha da kötüsü üstüme geldiniz.

Madem öyle trollüyormusunuz bana ek özellik kazandırdınız bende kendimce sizi trollemeye başladım.

Ben şu konuyu açarken gerçekten uğraşacak insanlara para dağıtmayı hedefleyerek açtım. Ama iş yaptırtacak amele yapacak yorumlarından sonra iyice trolle çevirdim olayı.

İkincisi siz benim servetimi A sanıyorsunuz ya aslında alfabeyi bir araya getirsen yine sayamazsınız nerede ne yaptığımıda hiç bir şekilde öğrenmeniz mümkün dahi değil.

Ama beni reel hayatta tanıyan insanlar kim olduğumu ve nasıl bir karaktere sahip olduğumu gayet net bir şekilde gördüler.

Aslında başa döneyim çok ayrıntıya girmeden.

Sequo yu siz böyle istediniz gerçekten. Ben size istediğinizi veriyorum şuan bunun içinde kimse beni suçlamasın lütfen.

Ha bu arada bir kez daha bile yok noyan olayıymış yok cafenin sahibine şunu bıraktı olayıymış böyle birşeyi kesinlikle duymak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

abi neden bu kadar drama yani neden amk neden, isteyen istediğine istediği parayı verir istersen katılırsın istersen katılmazsın yani ne bu karı gibi aglamalar

Abi burada olayın doğruluğunu/yanlışlığını ve Sequo'nun genel görgüsüz tavrını tartışıyoruz düzgün bir şekilde gelip karı gibi ağlamayın diyorsun yani gerçekten inanılmaz.

İki grup insan bir konu üzerinde tartışınca ikisinden biri karı gibi ağlıyor mu oluyor nedir bana bunu açıklar mısın?
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bu forumda birbirini yakından tanımayan insanlar arasında 2 kere bir para alışverişi döndü.

Birincisi:

DynamicK said:
HAYTAP (Hayvan Haklari Federasyonu) [www.haytap.org] icin bir bagis kampanyasi baslatiyoruz. HAYTAP ile yaptigimiz gorusmeler sonucunda bagis icin toplanacak parayi her ay tek seferde gonderim ile hesaplarina aktarma karari aldik. Parayi PayPal hesabimizda toplayip HAYTAP'a ay sonunda aktaracagiz. Daha sonra da gondermis oldugumuz miktari forumda paylasacagiz. Bagis icin sabit bir ucret belirledik. 25TL.

İkincisi:
Sequo said:

Sorduğum soruya ilk doğru cevap veren kişi 100 TL para ödülü kazanacak panpalarım.

Bu sorular belirli aralıklarda olmayacak ne zaman canım isterse o zaman soracağım.

Abartma bu gforumda ilk hayvan haklarına destek kampanyasını ben 500 tl lik ürünleri 1 tl den açık artırmaya çıkardığımda ben düzenledim hiç kusura bakmayın.

Konuyuda sequo yazıp aratıp bulun. Doğruya doğru deyin.
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

Bence Sequo; sevdiği bir sitenin, sevdiği üyelerine, çaktırmadan, az da olsa yardım edebilmenin zarif, ince, incitmeyen, eğlenceli bir yolunu bulmuş. Bunun için kafa yormuş. Seviyoruz kendisini. Bu tür insanların paralarının katlanarak artmasını gönülden diliyorum.

Sequo'nun sokak hayvanları konusundaki duyarlılığı ve yaptığı desteği yakinen bilen bir insan olarak hakkındaki olumsuz söylemleri hiç hak etmediğini de eklemek isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

BabacumMostors said:

bi dk lan ben anlamadım yarışma değil mi bu?

abi ben niye makara kukara yarışma havasındayım o zaman?

sequo bizi iğfal mi etmiş oldu? olmasın lan :/

ruhunu sattin sapsal

beterin beteri vardır önümüzdeki garaj satışlarına bakacağız daha elimizde böbrek var dalak var yürek var

sequo bi soru daha çek!
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Xaenin said:

Birincisi:

DynamicK said:

İkincisi:
Sequo said:

Abartma bu gforumda ilk hayvan haklarına destek kampanyasını ben 500 tl lik ürünleri 1 tl den açık artırmaya çıkardığımda ben düzenledim hiç kusura bakmayın.

Konuyuda sequo yazıp aratıp bulun. Doğruya doğru deyin.

Olabilir haklısın özür dilerim, ama yine benim dediğime geliyor olay. Ben sen yapmadın etmedin demiyorum böyle şeyler, şu forumda herkesten çok yardımın dokunmuştur sağa sola maddi açıdan diye doğruya doğru.

O konuyu ben başka bir tarafa atıyorum. O konuda biri de gelip sana sequo anca parasıyla artistlik yapsın, bi kere de adam akıllı bir yere yardım ettiğini görmedik derse ilk küfür edecek insan da benim, nankörlüğün lüzumu yok.

Ben senin diğer insanların sana karşı olan tutumlarından ortaya çıkmış ve yarattığın görgüsüz internet personasının bence ne kadar yanlış ve çirkin olduğunu tartışıyorum tamamen bağımsız bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Sequo said:

Kafeye bıraktık bir şeyler demenden, AKUT'a 10k bağış yaptım az önce demenden çıkardım abi ben, oturup bu adam nereye ne para yollamış diye araştırmıyorum gün içinde yani.

Bana ısrarla copry geldi ne bıraktın para bıraktınmı insanlar bunu merak ediyor tarzı söylemler yaptı bu forumda.

Ben yine bişey demedim sonra durdu yanımda fin vardı o yazdı aslında onada kızdım keşke yazmasaydı.

Ben adama para verirken bile utanmasın sıkılmasın diye hemen sırtımı dönüp tüydüm oradan teşekkür etmesine bile zaman bırakmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...