Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gamepad ile pc'de oyun oynamak

tomkat

Öne çıkan mesajlar

konsollar ve onlara göre yapılan fpsler bu kadar önplana çıkmadan önce hepiniz zaten quek kantır oynamayı bırakmıştınız. 90'dan sonra başka insan doğmamış hayat hiç değişmemiş gibi milyonlarca kişinin 'keyif' alarak oynadığı oyunlara hala quek kantır diyerek geliyorsunuz.ben de quek oynadım hl detmeç oynadım yıllarca. ama şimdi midem bulanıyor açıkcası. hem de keyif almıyorum öyle fpslerden.

bakın keyif burda çok önemli. herkes pro gamer değil. ya da mouse ile saniyeler önce aim alarak eve ekmek götürmüyor. insanlar keyif alıyorsa gamepadmiş mousemuş önemi yok. bunu öğrenemediniz.

evet alışınca bamgüm oynanıyor. oyunun sens ayarı çok boktan değilse eğer(killzone2) gayet seri bir şekilde aim alacak kadar elin alışıyor. bakın mouse ile birebir demiyorum. bunu zaten idda eden yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

sen kesin o zamanlar da beceremiyodun di mi itiraf et. oyunlarda hep kötü olduğun için bari diğer oyuncular da gamepad ile vurmayı beceremesin de açığa çıkmayayım diyosun içten içe. söz konusu mouse+klavye olunca nasıl bir oyuncu olduğun ortaya çıkıyor, hep dayak yiyorsun ve keyif almıyorsun.

değil de öyle olsa ne fark eder sdfs

şuan aç konsolu gir bir fps ye binlerce insan oynuyor. hepsi mi pc'de dayak yiyor da ondan mı orda oynuyor. hani forumda aimbot gibi adamlar var hakkaten. onlar kadar hiç olmadım ama genel olarak tokatımı atarım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi sanane sabonis adam oynuyorum diyor neyin peşindesin anlamadım ki, kim iddia ediyor abi burda fps için gamepad daha iyidir diye. sanki birileri birşey iddia etmiş gibi sürekli anlamsız tartışma başlatma çabaları. yazık gidin vaktinizi başka bir şeye yararlı birşeye harcayın :)

1000 tane target gelecekmiş gamepad daha uzun bitirimiş muhabbete gel ya, neyin ezikliği bu anlamadım ki.
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar bunlar bunlaaarrr gamepadle fepase oynarken klavye kullananlari mouse kullananlari hor gorenler onlara tepeden bakanlar asagilayanlar bunlar

bunlar benim klavyeci mousecu kardesilerime bidon kafali gobegini kasiyan diyenler bunlar

fepase'nin nasil oynanacagini bunlardan ogrenecek degiliz elhamdulillah aman haaa bu oyunlari gorun kardeslerim bu gamepad zihniyyyyetini iyi taniyin
Sosyal ağlarda paylaş

neye itiraz yahu sdfs. gamepadle oyun oynayan adam sevinmesin mi yani nedir. ne garip bir takıntınız var bu konuda çözemedim. adam gamepadle oynuyor.karşısındaki adam da gamepadli. ama burda mousecu gençler adamın koydum parçaladım ezdim demesinden rahatsız sdfs.bırak açsın asisti eleman. 200 saatte yakın badcompany 2 oynadım. oyunda aim asistin açılabileceğini oyunu bıraktıktan sonra öğrendim. çok bir fark yarattığını düşünmüyorum.

ayrıca aim asist ayarlardan kapalı olsa bile yine de gizli asist olduğuna dair bir bulgu var mı yoksa kaynak kıç mı :)

mesela şuan en son last of us oynuyorum aim asist kapalı hiç öyle bişi gözlemlemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

aim asist açık olsa da farketmez ki karşında mouse varsa. zaten mesele bu neden hep mouse vs gamepad üzerinden dönüyor muabbet. hani gerçekten mouse kullanmamış olsak nadir bulunan ve herkesin kullanamayacağı bişi sanacaz. adam mouse ile oynamak istese gider oynar zaten. herkesin evi tabletler pc'ler konsollarla dolu. almayanı dövüyorlar.

ragequit atmak için mouse ve gamepada gerek yok zaten millet patır patır her yerde ragequit atıyor sfds
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Red said:

insanlar keyif alıyorsa gamepadmiş mousemuş önemi yok. bunu öğrenemediniz.

genelde itiraz, konsolda aim assist ile skor yapıp "I pwn" geçinen tiplere aslında

yok itiraz şuna. konsolcular "pc'yi bırakın gerçek oyunlar artık konsolda" diyor. buna karşılık RTS, FPS, TPS ve click adventure oynanamıyor doğru düzgün diyoruz. Onun üstüne "yoooo gayet güzel aim alınıyor, siz beceremiyorsanız sizin sorununuz" gibi sapıkça bir yanıt geliyor.

bunun üstüne de oturup adam gibi anlatıyoruz konsolda aim denen şeyin aslında var olmadığını, konsolcuların kendilerini kandırdığını.

olay tamamen bundan ibaret
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Dworgian said:

Red said:

insanlar keyif alıyorsa gamepadmiş mousemuş önemi yok. bunu öğrenemediniz.

genelde itiraz, konsolda aim assist ile skor yapıp "I pwn" geçinen tiplere aslında

yok itiraz şuna. konsolcular "pc'yi bırakın gerçek oyunlar artık konsolda" diyor. buna karşılık RTS, FPS, TPS ve click adventure oynanamıyor doğru düzgün diyoruz. Onun üstüne "yoooo gayet güzel aim alınıyor, siz beceremiyorsanız sizin sorununuz" gibi sapıkça bir yanıt geliyor.

bunun üstüne de oturup adam gibi anlatıyoruz konsolda aim denen şeyin aslında var olmadığını, konsolcuların kendilerini kandırdığını.

olay tamamen bundan ibaret

Hahahaha :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
1 sene kadar önce can sıkıntısındann logitech'in gamepad'ini almıştım.

ama aldıktan sonra hiç oyun oynamadım pc'de baya uzun bir süre boş yattı.

daha sonra assasin creed oynadım. daha önce almadığım günlere lanet ettim.

kol ile oynayınca bir çok oyun aşırı zevkli hale geliyor .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...