Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bisiklet

Killer

Öne çıkan mesajlar

KidLazer said:

bilmiyorum fiyat olarak ne kadar çıkabilirsin ancak bisiklet dediğin artık bianchi salcano falan değil bunlardan uzak dur derim. bisiklet dediğin kron bulls ve giant diye akar gider

lel 20jun2013

ne alakası var ki...
olay kadroda ve üstündeki aksamlarda bitiyor
ha paran kadar konuşucaksın bisiklet işinde

http://forallmyfriends.com/wp-content/uploads/2012/07/bianchi-oltre-2012-vacansoleil-dcm.jpg

al bakalım bunu : ) şeklinini ortamlarda gör sonra
Sosyal ağlarda paylaş

j_bLiND said:

benim dandik gibi bi bisiklet var, geçmiş sayfalarda sele konusu geçmiş ama linkler ya ölmüş ya da bi şeyler olmuş işte pek işe yarar bi şey yok.
havalar biraz ısınınca sürekli kullancam her işime. hatta okula bile gitmeyi planlıyorum. önerisi olan?

sağdan git
Sosyal ağlarda paylaş

j_bLiND said:

benim dandik gibi bi bisiklet var, geçmiş sayfalarda sele konusu geçmiş ama linkler ya ölmüş ya da bi şeyler olmuş işte pek işe yarar bi şey yok.
havalar biraz ısınınca sürekli kullancam her işime. hatta okula bile gitmeyi planlıyorum. önerisi olan?

her şeyin başı para...
paradan haber et
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

1 saat bindim ağrıttı kıçımı. oturağı hafif öne eğsem daha az ağrıtır sanki.

ağrır her şekilde
2 seçenek var ya tayt alcan
ya da bu seleden alcan

http://www.erdoganlarbisiklet.com/media/catalog/product/cache/2/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/b/r/brooks-b17-standard-s_antiquebrown.png

sela 600 euro idi sanırsam
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
böylede bi zevki çıkmazki. ayvalıktayım tam bisikletlik yer. yollar asfalt çoğunluk bazen köy yoluna dönüyo. trafikte var zevk verecek seviyede. sarımsaklıdan başlıyorum cundaya 1 saat 10 dakika. başka gün badavuta öbürgün altonovaya. böyle 10 tane rota çıkarırsın bu çevrede.

bunda robot gibi gidersin anca.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kış sorusundan sonra ne giyiyorlar diye baktım ama anlamadım ya. bisiklete bindiğimde köylü gibi bindiğimden, vest falan diyince tel koptu. hatta videoyu da koyayım.
http://www.youtube.com/watch?v=mBK4ZyYXrw8

bunlar bi de sporcumsu yani. biz normal iki tane vest atsak gittiğimiz yerde değiştiriz herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

bisiklet piyasasında pazarlık payı çok yüksek. 700 ü 550-500 e rahat indirirler.

forumları dolaşıyorum. 21 vites alıp keşke en az 24 alsaydım diyenler, sonradan yükseltme ihtiyacı duyanlar var. birde hiç kullanmadım ama kitlenebilir amortisörlü ön maşa da gerekli gibi. şehirde asfaltta kullanıyorum zaten dememek lazım. yazın sayfiye yerine gidersin, şehirde yol biyere sapar, uzun tura çıkarsın eksikliği hissedilir gibi.

bu klasmanda 4 seri var zaten

carraro sportive serisi
kron tourer serisi
salcano city sport serisi
sedona 321 yada 331

v fren disk fren ön maşa değişiyo bu serilerde modeline göre. 1000 tl etiketi varsa 700 civarına alınabiliyor. çamurluk arka bagaj felan var mı bakmamak lazım. sonradan takması kolay şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...