Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bisiklet

Killer

Öne çıkan mesajlar

bianchiden nasıl uzak dur sersin abi anlamıyorum
şöyle demen lazım

tansaş migros ve beyaz eşyacı da satılan bisikletlerden uzak durun desen anlarım da ne bianchiler var yeminlen piyasada ağzınız uçuklar

bisiklet alırken markadan ziyade fiyatla donanım uyumluluğuna bakın
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

110 kilo biri olarak 1500 tl ye bana bisiklet önerin desem ahanda bu diyebileceğiniz bişi var mı

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1003915_10151915492633217_1960627824_n.jpg

en sağdaki arkadaş 110dan da çok olabilitesi var
altındaki bisiklet dandik ama gitti
cube şehir bisikleti aldı gayet taşıyor kilo bazlı değil bisikletler
sadece karbon yalıtımlı alma ki zaten para yetmez ona
hepsi taşır seni
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

bianchiden nasıl uzak dur sersin abi anlamıyorum
şöyle demen lazım

tansaş migros ve beyaz eşyacı da satılan bisikletlerden uzak durun desen anlarım da ne bianchiler var yeminlen piyasada ağzınız uçuklar

bisiklet alırken markadan ziyade fiyatla donanım uyumluluğuna bakın

O bianchiden uzak durun dedim abi
Yarislarlarda gordugun kadrolari bianchi uretiyor zannediyorsan yaniliyorsun. O adamlar yiteli cok oldu.

Merak etme senelerdir hem biniyorum hem tamirini yapiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

O bianchiden uzak durun dedim abi
Yarislarlarda gordugun kadrolari bianchi uretiyor zannediyorsan yaniliyorsun. O adamlar yiteli cok oldu.

Merak etme senelerdir hem biniyorum hem tamirini yapiyorum.

hangi fırma kendi kadrosunu üretiyor o zaman bana söylermisin
bebişim
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Liebe said:

110 kilo biri olarak 1500 tl ye bana bisiklet önerin desem ahanda bu diyebileceğiniz bişi var mı

nasil böyle kilo aldin. hikayeni bana anlatir misin?

babam sigortasından dolayı senede 3 günlüğüne almanyaya gider gelirdi çocukluğumda, her gelişinde 1 bavul dolusu çikolata alırdı çok seviyorum diye. sonrası hep 90-110 arası gidip gelen bir hayat işte sfds.
Sosyal ağlarda paylaş

Scott, specialized, cube, corratec, cannondale, whistle, giant(bi kismi) , trek etc....

Bianchilerin turkiyede cok cok rezalet kalite kontrol mekanizmalariyla kontrol edilip komle seri disi komponentlerle sadece eye candy olarak satis yaptigi senelerdir commonsense.

90 oncesi satilan bianchiler 20 seneyi askin suredir yok, yanlislikla aldiysan uzgunum yapicak bisey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

o bianchiden uzak durun.

ayrica bence butceyi biraz daha genis tutmak lazim bu fiyatta yapilabilecekler belli, asagi tukursen sakal yukari tukursen biyik. Bi yerden kismak zorundasin ve kistigin yerler hep onemli komponentler.

Whistle falan demişsin de whistle'ın bomboş hiç özelliksiz modeli bile BU bianchiden pahalı. Ben öyle 2000 liralar veremem bisiklete. Üstelik de daha tipsiz. Kadroları falan da su borusu gibi görünüyor.

Biraz daha açar mısın noolur bu bisikleti alırsam? Ne gelir yani başıma?

İkna olursam whistle'ın basic moduna dönebilirim.

Fulün fulu, sunroof, klima,mp3 çalarlı clio mu? Cant kapaklı boş mersedes mi gibi oldu sanki bu durum. Eğer böyleyse ben clio alıyorum çünkü, merso diyenleri de kınamıyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Drieksiyon yuzunden evet ama gecen yaz gormustum bunlardan bir spor magazasinda. Farkli bir ismi vardi. Yaris bisikletinden biraz kalinca bunlar. Tahminim bu oyle bisey iste. Yaris bisikleti degildir tam umarim.
Gencken bir klup'te yapmistim bisikletcilik. Fuji marka cok hafif bir bisikletim vardi. Hizlaninca Zangir zangir titriyor ama altinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tek nokta kafami karisitiryor. Bana uygun iki boyu var.
56cm frame: 29 - 35 inches
59cm frame: 30 - 36 inches

Internette arastirdim biraz. Boy 180cm benim. Seleye oturunca baka arasindan topuga back uzunlugu 80-81 cm. Diagramlara baktim 55-56 cm Frame diyor.
56 siparis vericem ama acaba 59cm frame mi alsam?
Yarin bir spor magzasina gidip soriyim birisine. Ama buradakiler cok mal hep yanlis info veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...