Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

Çift bölüm değilmiydi ya, 1 tane bulabildim anca.

s4 e1

Kuviranın Suyinin çocuğu olduğu teorisi çöktü herhalde, Suyin in oğluyla nişanlıymış. Tabi eğer kendisi de bilmiyorsa son anda bi DURUN SİZ KARDEŞSİNİZ de patlatabilirler ^^
Darbe yapıp earth kingdom a çökme meraklısı gibi gözüküyor ama kızamıyorum da, prens tam bi lavuk. Pure evil bile olsa prensin halini gördükten sonra greater good kapısı açık kalıyo ya ahahah.

Korra da kaçıp avatarlıktan istifa etmiş herhalde, ama bayağı dayak yiyordu, daha önceden sakat kaldığı için nerflediler mi bunu? Yoksa bilerek mi dayak yedi? Neyse Tophun nerede devreye gireceği de belli oldu herhalde, gelsin Korrayı adam etsin.

Sosyal ağlarda paylaş

muazzam basladi.

4. sezon 1. bolum

korra sadece earth kullaniyordu. earth'u hem sezonu simgelemek, hem de korra'nin fiziksel dayanikliliginin azalmasi olarak secmis olabilirler. guzel fikirdi yine de.

kuvira cok iyi. gercek bir demohrasi oncusu. kendi seceneklerini sunup secme hakki veriyor. super villain olacak.

grubun saga sola dagilmasi cok hosuma gitti. ozellikle her faction'da birilerinin kalmasi ve her olasiliga acik olmamiz su an. sezon baslangicini bayagi ilginc yapti bunlar benim icin. cizimler falan muazzamdi bu arada. eskiden lag var gibiydi cizimler, simdi daha da akici olmus sanki.

ben tatmin oldum. 8 verdim 10 uzerinden acilisa.
Sosyal ağlarda paylaş

ayni seyi soyluyoruz abi ahahah :D

oradaki combat'ta bana gore yenilme sebebini soyledim. sonucta her seyde master olacak diye bir sey yok. sadece yapabiliyor. tenzin'le air'da kapisamayacagi gibi, earth'te de kapisamayacagi insanlar vardir anlaminda.

earth'u(yani yapimcilarin earth'u) secme olayindan kastim da, korra'nin ilk gozuktugu sahnenin, serinin 4. sezonunu simgelemesi ve fiziksel yetersizligi falan. guzel fikir anlaminda dedim.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...