Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

küvetim tıkanıyor

Saeros

Öne çıkan mesajlar

şu küvet aç lavabo aç gibi şeyleri sık yaparsanız, boruları elinize alırsınız biliyorsunuz di mi :D bunlar sırf tıkanıklıkları eritmiyor yani, yavaş yavaş boruları da eritiyor.

o yüzden asıl olay tıkanmasını önlemek. duş alırken mesela giderin üstüne filtre falan bişi koymanız gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Esh said:

Klavuz al bi tane yapi marketten, ac gideri, sok icine cevir cevir cek.

klavuz ne yav?

pompa olayı hiç işe yaramaz gibime geliyor

evet kaynar suyla yaptım lavabo aç şeysini
bi daha bi daha deneyeyim madem

Valla ben yavaş çekmeye başlayınca gider küvet doluyken elimle pompa yapıyorum (pompam yok). O bile açıyor :) Ama tamamen tıkanıksa zor tabi.

Klavuz da elektrik tesisatçılarının kullandığı şey var ya, yay gibi uzun ip gibi diyim. Nasıl açıklanır :P
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

http://cdn.onelargeprawn.co.za/wp-content/uploads/2009/honor_code_violation.jpg

şundan niye kimsenin bahsetmediğini anlamadım şimdiye kadar, her postu birisi illaki yazmıştır diyerek okudum sfsdsf

kılla tüyle karışınca baraj etkisi yapar ^^ ona göre dışarıda başka bir şekilde halledin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulgio said:

abi çamaşır suyu+kireç sökücüyü aynı anda dök deliğin için ve curcunayı seyreyle..
Ama sakın buharı koklama...

LEL NO
yapmayın bunu sakın zehirlenirsiniz.

öncelikle şeyden emin ol boru tıkalı mı çapı mı dar yoksa.
çok ağır kimyasal kullanırsanda boruları delebilir çok dandik oluyor plastik kısımları.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Gangren said:

http://cdn.onelargeprawn.co.za/wp-content/uploads/2009/honor_code_violation.jpg

şundan niye kimsenin bahsetmediğini anlamadım şimdiye kadar, her postu birisi illaki yazmıştır diyerek okudum sfsdsf

kılla tüyle karışınca baraj etkisi yapar ^^ ona göre dışarıda başka bir şekilde halledin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Altını sök.
10-12 liraya, tercihe biraz daha pahalı olan alt boru setinden(şu gider artı boru kısmı işte) al. Tornavidayla küvet kısmından gevşet çıkar, yenisini 5dkda takarsın. İçinden çıkan kıl ve pisliği görünce kendinden utanma ama.

Hah bak bu dediğim şey. Çok basit demontaj/montajı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...