Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Abi kusura bakma da dünyanın en kötü plotuna sahip falan film.

Hani tema çok başarılı, sorun ne odada geçmesi ne berbat oyunculuk, ne korkunc sinematografi.Bunların hepsinin mükemmel oldugunu farzediyorum ama o senaryo gerçekten sen ben bi odaya otursak, sıçsak daha güzel çıkar. Drizzt tier karakter o başrol, adını hatırlamıyorum. Açıklayayım biraz.

abi pardon da romanı bir oku da sonra konuşalım bu sıçarak senaryo çıkarma fikrini.

müthiş bir film. direkt 9/10 veririm bir puanı da kısa tuttukları için ve adamın babası çıktığı için kırarım. o biraz gereksizdi cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

Jim_E_Rustler said:

Hani tema çok başarılı, sorun ne odada geçmesi ne berbat oyunculuk, ne korkunc sinematografi.Bunların hepsinin mükemmel oldugunu farzediyorum ama o senaryo gerçekten sen ben bi odaya otursak, sıçsak daha güzel çıkar. Drizzt tier karakter o başrol, adını hatırlamıyorum. Açıklayayım biraz.

abi pardon da romanı bir oku da sonra konuşalım bu sıçarak senaryo çıkarma fikrini.

müthiş bir film. direkt 9/10 veririm bir puanı da kısa tuttukları için ve adamın babası çıktığı için kırarım. o biraz gereksizdi cidden.

Niye romanı okuyorum, kitaba mı puan veriyoruz?

Ha İsa olması, ve Buddha talebesi çıkmasında değil sorun yani, ehah. Çelişmese buddha'nın da kendisi çıkacaktı herif.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

mascio said:

Jim_E_Rustler said:

Ha İsa olması, ve Buddha talebesi çıkmasında değil sorun yani, ehah. Çelişmese buddha'nın da kendisi çıkacaktı herif.

fena film değil ya psikoloğun olduğu sahneler hariç gayet iyi hatta.psikoloğun silah çıkarması oğlu çıkması vs. vs. abartı ama genel olarak izlerken odadaki elemanlardan biriymişim gibi izledim filmi.''ee daha daha naptın?'' dercesine
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

bilim kurgu'nun ne demek olduğunu geçtim kurgu kelimesinin anlamını bilmediğin için seni ayıplamıyorum kesinlikle. fast and furious izle babuş gidip sen hadi
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

Jim_E_Rustler said:

bilim kurgu'nun ne demek olduğunu geçtim kurgu kelimesinin anlamını bilmediğin için seni ayıplamıyorum kesinlikle. fast and furious izle babuş gidip sen hadi

the man from earth'ü bilim kurgu mu sanıyorsunuz gerçekten?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...