Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

bir odanın içinde geçen insanın direk aklına oynayan gelmiş geçmiş en iyi science fiction filmlerden birtanesi.

Abi kusura bakma da dünyanın en kötü plotuna sahip falan film.

Hani tema çok başarılı, sorun ne odada geçmesi ne berbat oyunculuk, ne korkunc sinematografi.Bunların hepsinin mükemmel oldugunu farzediyorum ama o senaryo gerçekten sen ben bi odaya otursak, sıçsak daha güzel çıkar. Drizzt tier karakter o başrol, adını hatırlamıyorum. Açıklayayım biraz.

3/10

Yani sorun ne ölümsüz olması, ne kro magnon olması. Adamın aynı anda hem o odadaki birinin babası çıkması, zorlama romance, buddhayla takılmış olması falan o kadar asspulldu ki. Gittiler adama Van Gogh tablosu verdiler. Böyle heyecanla izliyorum falan AY AY AY NE YAPTINIZ NAPIYOSUNUZ diye yere çakıldı o bütün inandırıcılık. Ki filmin bütün olayı o odada, arkadaslar arasında muhabbet tadının verdigi gerçekçilikti, o yüzden içine düşüyodun. Ne güzel hikaye gibi dinliyorum adamı isa ve buddha talebesi yaptılar.

Sosyal ağlarda paylaş

6/10

adamlar dizi jeneriği yapmış lan resmen. belliki 20-30 film daha çıkarırlar.keyifli aksiyon yapıyorlar işte. ara ara superman sahneleri falan olsa da olsun. normalde filme puanım 7. fakat yaptıkları şu klişeden dolayı çok sinirlendim. artık bünyem kaldırmıyor böyle mallıkları

ulan en baştan belli işte karınızı kızınızı rehin alacaklar.insan bi telefon açar başka bi yere geç der.mal mal işler.

Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

6/10

adamlar dizi jeneriği yapmış lan resmen. belliki 20-30 film daha çıkarırlar.keyifli aksiyon yapıyorlar işte. ara ara superman sahneleri falan olsa da olsun. normalde filme puanım 7. fakat yaptıkları şu klişeden dolayı çok sinirlendim. artık bünyem kaldırmıyor böyle mallıkları

ulan en baştan belli işte karınızı kızınızı rehin alacaklar.insan bi telefon açar başka bi yere geç der.mal mal işler.

7/10

Klişe Mlişe benimki 7 :P hatta +1 de filmin en son tokyo sahnesine veriyorum serinin en alakasız 3. filmi ucundan bağladılar olaya.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Red said:

6/10

7/10

Klişe Mlişe benimki 7 :P hatta +1 de filmin en son tokyo sahnesine veriyorum serinin en alakasız 3. filmi ucundan bağladılar olaya.

abi o tokyo driftin sonunda lavuk geliyoduya hanın eski arkadaşım falan diye. bence sonraki film direk oraya bağlıcak sdlfsdşlf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...