Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeter artık dursun bu direniş çapulcuları asacaksın!

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Borsada çok para gaybettim hamuğa goim.

Turizm baltalanıyor ibişler sizi, sizin yüzünüzden alanya bodrum gibi bölgelerde garı gız pompa off düşünmesi bile kötü.

Ağaç falan hikaye o hucum ettiğiniz kitapçılardaki kitaplar neden yapiliyo sanıyonuz lan.

Polise laf yok gerçi sizin gibi kantır da sürekli terörist olan ibişlerin polise laf atması çok doğal

Tayyep başkana sesleniyorum adamsın panpa; emir ver bi koyuşta öldüreyim çapulcuları.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=s2oczjm5D2U#t=104s

Dipnot: Farzedinki paticik böyle bir yer:) Ya olsaydı düşünmesi bile kötü a.k
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Turizm yapanlar icin cidden kotu oldu ama, sonbahar ve kis cok zor gececek onlar icin.

Istanbulda turizm cokmustur tahminen. Bodrumu cok etkilemedi ama ona ragmen bi kac iptal aldim. Muhtemelen potansiyel rezervasyonlardan da oldum.

Amk her sey para mi lan! Su duyguyu parayla satin alabilir misin? Faiz lobisiyim , sonuna kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya biliyorum karışık olduğunu ben de Antalya da eylemlere katılıyorum, kalbim-aklım taksim de sürekli. Fakat IRON MAIDEN saçma bi şekilde bu olaylardan etkilenmesin istiyorum. Yani olumlu şekilde etkilensin istiyorum. Konser olsun, IRON MAIDEN ve konsere gelenlerle TaKSime gidelim hatta. Mükemmel olma mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...