Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

coco said:

halk tv şuan diyor diyorum sen bana mışlı muşlu diyorsun...
ben buraya not düşüyorum, doğrulanabilir mi diye!

hepiniz tv izlemiyorsunuz, çoğu zaman benim yaptığım gibi buradan takip ediyorsunuz..
özellikle canlı bağlantı ile gelen haberleri not düşüyorumm

sen de forgiver, yapma lütfen!!!

bakalım gerçek mi? halktv baya yalan haber yapıyor iki gündür saçma sapan.

canlı yayın diye önceki günü falan gösterdiler yani akıl alır gibi değil
Sosyal ağlarda paylaş

Gümüşsuyunda polisle halk içiçeydi, tomaların yanında şarkı söyleyip polislerle muhabbet ediyoruz diyorlardı, saat 00:00'da polis aniden saldırmış, zor kaçmışlar. Oradaki arkadaşımla şimdi konuştum. Adam yarım saat önce "Hepiniz buraya gelin, yolda TOMA'lar var yanında şarkı söyleyip slogan atıyoruz, polislerle muhabbet ediyoruz. Herkesin bunu görmesi gerek" diye Facebook'a fotoğraflar falan koymuştu. Neye uğradıklarını şaşırmışlar. Polis bir anda gazları ardarda atıp suya boğmuş.

Türk polisi kendini yine gösterdi.
Sosyal ağlarda paylaş

TEKRAR TEKRAR YAZIYORUM ALOĞ

"roket adam" said:

Twitter'ın bu kadar hızlı IP vermesi imkansız. Hatta Twitter'ın Türk yargısına IP verdiğini de sanmıyorum. Bu arkadaşlar muhtemelen kimlikleri açık belli bir biçimde yazıyorlardı Twitter'da, isim soyad girdilerse falan mümkündür, normaldir. Yapmayın şunu işte bin defa dedik. Keklik gibi avlanıyorsun, IP istemeye bile gerek kalmıyor.

Normalde IP isteme, sonra sitenin IP'leri vermesi, sonra IP'lerin Türk Telekom'dan kime ait olduğunun belirlenmesi, o telefon hattının olduğu kişiye soruşturma açılması, eve baskın düzenlenmesi falan, bunlar 24-48 saatte işlemesi OLANAKSIZ şeyler. Resmen ad soyad yazanları ibret olsun diye aldılar direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

ne demek ibret olsun ?

Çözüm kimliğini gizlemek değil. Özgürce, korkmadan fikrini belirtmek. Umarım gözaltına alınan arkadaşlar kazasız , belasız polisin elinden kurtulur ve içlerinden en azından birkaçı, umut ederim hepsi polisin ve savcılığın yaptığı bu saçmalığa karşı direnir ve hakkını arar.
Sosyal ağlarda paylaş

çözüm şu anda öne çıkmak değil. keklik gibi avlanmak da değil. tutuklanmanız sadece hareketten bir sürü okumuş donanımlı insanın eksilmesini sağlayacak, sizi sindirecekler. ben de istiyorum söylediklerimin altına adımı soyadımı imzamı koyayım ama biliyorum ki götürecekler, sonra da bir insan eksilecek. böyle düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Gümüşsuyunda polisle halk içiçeydi, tomaların yanında şarkı söyleyip polislerle muhabbet ediyoruz diyorlardı, saat 00:00'da polis aniden saldırmış, zor kaçmışlar. Oradaki arkadaşımla şimdi konuştum. Adam yarım saat önce "Hepiniz buraya gelin, yolda TOMA'lar var yanında şarkı söyleyip slogan atıyoruz, polislerle muhabbet ediyoruz. Herkesin bunu görmesi gerek" diye Facebook'a fotoğraflar falan koymuştu. Neye uğradıklarını şaşırmışlar. Polis bir anda gazları ardarda atıp suya boğmuş.

Şu olaya tekrar dikkat çekmek istedim. Aynı anda Ankara'da da benzer bir şey olmuş. Bu saatten sonra o imajı düzeltemez polis. Geçmiş olsun, tam olaylar yatışırken bu sefer hakkaten kendilerini bitirdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Rewendor said:

Şu olaya tekrar dikkat çekmek istedim. Aynı anda Ankara'da da benzer bir şey olmuş. Bu saatten sonra o imajı düzeltemez polis. Geçmiş olsun, tam olaylar yatışırken bu sefer hakkaten kendilerini bitirdiler.

uoda gel item vercem diye adam kandırdığım adamlar geldi aklıma.o ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

Aluriel said:

beyler yarın kandilmiymiş ne öyle bişey. yarın gösterilerde sokakta içki vs olaylarına dikkat edin biraz dışarı çıkarsanız eğer. zaten yer arıyorlar olay çıkaracak fırsat vermeyin ellerine bu vesileyle. yayın bunu da tanıdığınız herkese.

onu yapmayın bunu yapmayın
yok haksız duruma düşersiniz yok koz verirsiniz
YETER BE
benim direnişim ÖZGÜRLÜK için

peki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...