Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

DeviantSun said:

Adam daha oyuna başlayamadan bitirdi :D

Niye Hard'da oynamayalım, biz full tüm görevleri hard oynuyoruz. Gayet eğlenceli oluyor, ekstra xp ve item da cabası?

Extra XP bonusu yeterince iyi değil, harcanan zamana göre verimsiz.

+5 XP mi ne veriyordu mob başına.
Sosyal ağlarda paylaş

evet cidden bu kadar iyi motora neden herkes böyle tipsiz anlam vermek mümkün değil. gerçekçi olalım derken uçmuşlar, concept art ve trailer'daki charlar daha iyi ama seçilemiyorlar.

1-2 tüyo kontrollerle ilgili:

parkour mode, double tap to roll'u devreye sokun. hatta 180 turn sprint olayı da iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

serkanay said:
Şu gear setleri edinen var mı yaaa çok meraktayım. Ben daha start veremedim. Akşama anca.

Var yalnız şöyle bir sıkıntı var. Silah ve çantaların hiç biri skin değil. Rewards Claim'den alıyorsun, bir ihtimal daha test etme şansım olmadı, level'ına göre veriyor olabilir. Ama yeşil item işte, açılışta bir kullanıp sonra bırakırsın.

Diğer ceket, ayakkabı filan kıyafet tab'ine gittiği için sıkıntı yok.

Gangren said:
+5 XP mi ne veriyordu mob başına.

Eğer rush yapmak istiyorsan belki gereksiz olabilir ama biz eğlencesine oynadığımızdan, normal mode çok kolay geliyor. Neredeyse cover almana bile gerek yok. O yüzden hard ve ilerde açılırsa challenging zorunlu gibi birşey :D XP çok önemli değil de, ekstra item da yanımıza kar.
Sosyal ağlarda paylaş

Önce setlerin bazıları için UbiClub içinde Rewards kısmından açtığına emin ol.

Daha sonra Base of Operations'da üst kata çıktığın merdivenden yukarı çıkma, çıkmak yerine sağındaki aralıktan devam et. Orada Rewards Claim Vendor var. Ondan alıyorsun. Credits, mermi gibi diğer itemlar Vendor'un ikinci tab'inde, ona dikkat.

UbiClub
Sosyal ağlarda paylaş

serkanay said:

Şu gear setleri edinen var mı yaaa çok meraktayım. Ben daha start veremedim. Akşama anca.

Bilgilendirin bu kapitalizm mağduru köle yi 8-)

Rewards Vendordan gidip aldım sırt çantası ok 70 özellikli fln ama onun dışında verilenler tırt. Kıyafetler on numara.

Oyunu sabah 9da açabildim bu saat olmuş daha kahvaltı bile aklıma gelmedi. Zoraki kapadım bir karnımı doyurayım diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de çalışırken bir yandan angry joe izledim de, gameplay benim betada hissettiğim gibi devam ediyor. cover sisteminden dolayı herhalde bilmiyorum. gameplay pve olarak dull as fuck görünüyor. düşman çeşitliliği yok gibi bir şey. sürekli aynı mobları öldürüyormuşsun gibi görünüyor oyun. bir tek flamethrower sponge olarak yanına yürüdüğünde farklılık var, onun dışında karşı taraftaki X veya Y imiş hiç farklılık hissetirmiyor.

onun dışında ambiyanslar falan gayet güzel. contenti cut-scenelerle aktarmaları gayet güzel olmuş. production value baya yüksek, emek akıyor.

pve oynayan adamı ne kadar sürede bayar bilemedim. 1 aya anlaşılır zaten ne olduğu.

adamlar lvl 9'da level 10 hard dungeon'a girdiler, 3 mag'de 1 mobu öldüremiyorlar. hepsinde levela uygun mavi silahlar falan var. easy'e alınca faceroll a dönüşüyor. biraz geçişler sert olmuş gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...