Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

videolara tav oldum ve bir arastirayim dedim oynayabilirmiyim. su an oyundayim :)

http://www.reddit.com/r/blackdesertonline/comments/35o162/step_by_step_downloading_a_full_client_100_it/

sunu takip ettim.

ama

suradan aldim 6 dolara.

http://www.epicnpc.com/threads/800524-***Black-Desert-Online-DAUM-account***-5-99-USD-PER?p=4394026#post4394026

daha 10 dakika oldu normal olarak cevirmisler ingilizceye ama var hafif aksakliklar. combat iyi gibi an icin. grafikler :)
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

ee sandbox yapan ne oyunu?

oyuncuların eline aletleri verip içeriği oyuncuların oluşturmasını beklemek sandbox yapan şey. sandbox aslında content yaratmakla uğraşmamak için çok faydalı bir kestirme yol. mmo devlerini para ve zaman harcamaktan kurtarıyor sandbox oyun tasarımı. oyuncular için de zevkli.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız oyun, archeage kadar bile sandbox, derinliği olan bir oyun kesinlikle değil. hani sandbox aw yiss diye girerseniz hayal kırıklığı olur baya, hemen bayarsınız. glorified tera gibi işte. skyforge'a benziyor aslında 3rd person diablo, POE h&s kafasında yani. GW2 tarzı pvp özellikleri (castle siege, gvg, open world pvp vs.) var. instanced housing olan oyuna semisandbox falan bile demem zaten

archeage'ın alphası gibi bir oyun çıksa aslında ne güzel olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Kore server da oynadım biraz bende. Aynen sandbox olarak bekleyin derim bunu. Ama archeage i seven kitledenseniz bunu da oynarsınız işte.
Auto-walking-path olayı tam benlik. Quest arama, dakikalarca koşturma derdine son. Karakter waypointe kendi gidiyor bir tuş ile. Questi al. Bas autopath e. Başka işle uğraş.
worker kiralama çalıştırma (git bana crafting material topla gel) gibi değişik eklentiler mevcut.
Mount olayına acayip uyuz oldum. Mount unsummon olmuyo çantaya girmiyo. Bir tek ahırlar var kasabalarda oraya bırakabilirsunuz. Haritada bıraktığınız yerde kalıyo. Gerçekçi ama gereksiz gibi. Bi aksiyon içine girdikten sonra bi bakıyosunuz at kalmış 2 tepe geride. Hatta atı bi yerde unutup kaybettiğim bile oldu :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...