Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Rus serverlarında Beta başladı, founders pack alanlar 4-5 gündür oynuyor. 12'sinde OBT çıkıyor, herkes oynayabilecek. Oynamayı düşünenler buraya yazarsa beraber birşeyler yapabiliriz, ben dayanamadım orta seviye bir founders pack aldım ama ingilizce patchden hiç memnun değilim, google translate direk
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yeni sayılan oyunların İngilizce patch'leri yalan direk. Dediğin gibi google translate'e basıp geçiyorlar, sonra İngilizce Patch yaptık diyorlar. Blade & Soul oynuyordum ben öyle, şaka gibi. 10. seviyeden sonra quest metinleri şuna döndü.

"Ben kalem gibi saldırmak kılıç ve geri dön malzemeler. İmparator şafak gibi geldi savaş korsan için bilmem."

Bir kaç level daha dişimi sıkıp, dayandım ama en sonunda yeter deyip bıraktım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Folks looking to get into the EU-NA version of Black Desert Online will want to check out Daum's Reddit stream for a listing of sites that will be giving out alpha keys in the near future. At the moment all BDO's social sites will be giving out keys as well as several BDO fan sites. Others will be added as the date for alpha testing nears. Not all of the keys will be given away via social media. That's one way. Fan sites and later full game sites will also be giving some away as well.

Lan ne oluyor bu oyuna anlayamıyorum. O kadar sözde kaliteli yayıncı böyle adam akıllı iş yapmayı beceremedi (evet Trion sana bakıyorum). Founders pack saçmalığı falan olmayacak sanırım oyunda. Ulan inşallah cash shop mantığında da sapıtmazlarda Gw2 seviyesinde kalır oyun o konuda. Yemin ediyorum bu gidişle oyun satışa çıkar çıkmaz alacam bende sanırım.

Bu sırada Trion...

lan asdgdsgds
Sosyal ağlarda paylaş

işte trion'ın yaptığı gibi yeni akıma uymayıp, populistlik yapıyorlar. oyuncunun yanındayız ayağına founder's pack olmayacak. oyunu test etmek için para almak istemiyoruz falan diyorlar işte.

ama oyun zaten b2p. pre-ordera access açsınlar oldu bitti. bu şekilde zaten fahiş fiyat çekmedikten sonra kabul edilebilir bi parayı vermede sıkıntı yok bence. önemli olan parayı verdikten sonra pişman etmemek, cash shopla, p2w ile vs.

böyle yapınca botlara key kaptırmalarından iyidir. insanların işi gücü var, 7/24 key peşinde koşamam. 10-15 dk ile yakaladığım iki çekilişten bile eli boş döndüm. işte yukarıda var mesajım, arkadaş yazmış 2 dk sonra bana 0 key left verdi lel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...