Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

BlackRose said:

Killer said:

taskisla otoparkina da gaz atiliyor,dekan yine de iceri almiyor.yuzyilin ayibini yaptin itu.

itü dekanı da şerefsiz çıktı almıyomuş kimseyi içeri

Ne bekliyodunuz ki rektörü de Gül atadı zaten bademin teki, 200 küsür yıllık abide üniversitemden utanır hale geldim artık

kırsınlar kapıyı girsinler içeri ya. bu kadar mı zor
Sosyal ağlarda paylaş

BeIlow said:

Arkadaşlar yer bildiremediğimiz için zor durumda olan, dinlenmek veya sığınmak isteyen arkadaşlar varsa 0545 250 57 02 nolu numarayı arasınlar. Tünel civarlarında dükkanım kapım tüm destekçilere açık.

allah senin gibi vatandaştan razı olsun diyecek söz bulamıyorum.

Killer said:

@KidLazer

aynı şey benim içnde geçerli evdeyim annem ağır sıkıntı yaratıyo. kendini keser eminim

şu an çaresizlikten ağlıyorum desem?

bu sokağın başına kadar polis vardı az önce adım adım geri püskürttü polisi halk çaresizlikten ağlıyorum ama bunları görünce de gururlanıyorum.

http://tks.ibb.gov.tr/noc-player.php?id=17&w=600&h=338
Sosyal ağlarda paylaş

Metroyu kapattılar, yolu kapattılar. Beşiktaşa inebilirseniz yürüyerek orada örgütlenen gruplar var yukarıya çıkmak için.

Ya da Nişantaşı, Mecidiyeköy tarafında olaylar tam kopmadı oradan yürüyerek gelebilirsiniz.

Ama en temiz yol Tophane ye ulaşabilirseniz KUMBARACI YOKUŞU yolu kapatılmadı arkadaşlar. Polis burayı daha kapatmadı. Bu yoldan çıkabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

BeIlow said:

Arkadaşlar yer bildiremediğimiz için zor durumda olan, dinlenmek veya sığınmak isteyen arkadaşlar varsa 0545 250 57 02 nolu numarayı arasınlar. Tünel civarlarında dükkanım kapım tüm destekçilere açık.

Killer said:

@KidLazer

aynı şey benim içnde geçerli evdeyim annem ağır sıkıntı yaratıyo. kendini keser eminim

bu sokağın başına kadar polis vardı az önce adım adım geri püskürttü polisi halk çaresizlikten ağlıyorum ama bunları görünce de gururlanıyorum.

aga bu canli mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

KidLazer said:

BeIlow said:

Killer said:

@KidLazer

aga bu canli mi.

evet
Sosyal ağlarda paylaş

hukumet ya geri adim atar (sanmiyorum), yada bu kadar insani fisler turkiye onunde...hale bak medya sifir.

bildigin ic savas. sagsol ile alakasi kalmadi, insaniyet namina durum bu.

gidebilen herkese tesekkurler ve kolay gelsin, dikkat edin kendinize...updatelere devam pls
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

hükümet düşer mi lan bu ayaklanma sürer meclis devrilir mi?

BİR UMUT ??

Düşmese de her eylemle birilerinin gözü açılıyor. Yıllarca bize empoze edilen "düzene karşı gelme, ayaklanma, sesini çıkartma" duvarları tek tek yıkılmaya başlıyor her eylemle beraber.

Yapılacak her eylemle beraber sayı artacak, en sonunda da sandıkta fark yaratacak düzeye ulaşacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...