Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kullandığınız cep telefonu markası.

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

serjuhan said:

ayfon cidden konforlu bir telefon.

Ben de 4s kullanıyorum. Memnunum ama sıkıldım değişiklik istiyorum fakat cesaret edemiyorum.

aynen. s4 alacaktı abim değişecektik. s3 faciasından sonra cesaret edemiyorum uğraşamam boku püsürü romu rootu sorunlarıyla diye. ona da ip5 aldıracağım sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

ayfon cidden konforlu bir telefon.

Ben de 4s kullanıyorum. Memnunum ama sıkıldım değişiklik istiyorum fakat cesaret edemiyorum.

bende 4s kullanıyodum 2 hafta önceye kadar. sony xperia z aldım. ve dedim ki neden ayfon kullanmışım ki?

kullandığım herşeyi aynen kullanıyorum üzerine büsürü ek özelliği kamerası sesi eşşek kadar ekranı ve estetikliği giriyor.

samsung'a kafadan bir karşıyım ama xperia z ve htc one gayet kaliteli aletler.

benim kullandığım kadarıyla eksiği yok bintane fazlası var ayfondan
Sosyal ağlarda paylaş

xperia sola kullanıyorum memnunumda, daha fazlasına gerek yok zaten, kamerası gayet iyi, e herşeyide yapıyor, yani tutupta telefonu konsola dönüştürmeyeceğimize göre :)

tek sıkıntım bazen kasıyor bu custom romlara mı baksam diyorum, aldığım gibi kullanıyorum ics güncelledim işte ^^
Sosyal ağlarda paylaş

zaten 4s'i bir xperia'ya değişirim sanırım. samsung uzak dursun.

allah'ım adamlar bir telefon yapmış, bir sarj aleti ile sarj oluyor, sonra olmamaya başlıyor, sonra değiştriiop başka sarj aleti kullanıyorsun bir süre onunla sarj oluyor sonra tekrar olmamaya başlıyor. sonra eskisini kullanıyorsun sarj olmaya başlıyor.

hof eski windowslar gibi alet.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

zaten 4s'i bir xperia'ya değişirim sanırım. samsung uzak dursun.

allah'ım adamlar bir telefon yapmış, bir sarj aleti ile sarj oluyor, sonra olmamaya başlıyor, sonra değiştriiop başka sarj aleti kullanıyorsun bir süre onunla sarj oluyor sonra tekrar olmamaya başlıyor. sonra eskisini kullanıyorsun sarj olmaya başlıyor.

hof eski windowslar gibi alet.

abi bende samsung var.aletin pili bitmeye yakın uyarı veriyo.ses açıksa bipliyo kapalıysa titriyo.hiçbişey yapmasın diye bi seçeneğin yok ama.

bide okadar sık aralarla uyarı veriyoki kaç kere elime alıp biyere atıp kırmamak için zor tuttum kendimi.yok abi adamlar uyarı istemiyorum seçeneği koymamışlar.illa uyarıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla aslında ayfondan başka telefona geçmeye korkma sebebi de biraz apple ekosistemine girmiş olmak. Evde imac, ipad, apple tv filan olunca haliyle çıkamıyor insan bunların arasından anasını satayım. Ama artık bir değişiklik şart yani işletim sisteminde vs bişeyler yapmaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...